Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині перебуває делегація Кабінету Президента Республіки Польща

Сьогодні, 7 квітня, із триденним візитом на Львівщину прибула польська делегація на чолі з Керівником Кабінету Президента Республіки Польща Адамом Кв’ятковскі. Про це повідомили у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

 

Поважних гостей із сусідньої Польщі вітали на летовищі директор департаменту міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тетяна Шепіленко, представник МЗС України у Львові В’ячеслав  Войнаровський та Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур.

У рамках візиту гості вшанують пам'ять польських військовослужбовців, загиблих у зоні АТО. У Дрогобичі матимуть зустрічі у Всеукраїнському координаційно-методичному центрі навчання польської мови та культури, з головою спілки вчителів полоністів в Україні Адамом Хлопеком, у Стрию побувають на презентації активності польської громади та діяльності культурно-освітнього центру імені Корнеля Макушинського.  У Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбудеться зустріч з польською громадою та вручення державних нагород.

У суботу, 9 квітня, польська делегація відвідає Службу Божу з нагоди 360-ої річниці Львівських присяг Короля Яна Казимира, 240-ій річниці коронації чудотворної ікони Матері Божої Милосердної у Львівському Катедральному Латинському соборі. 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено