Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Львові парламентарі обговорили питання децентралізації

Сьогодні, 7 квітня, у Львові відбулося виїзне засідання комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. У ньому взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

 

Комітет розглянув на своєму виїзному засіданні низку законопроектів, які стосувалися, зокрема, впровадження реформи з децентралізації влади та передачі повноважень органам місцевого самоврядування. Серед обговорених законодавчих ініціатив – законопроект, який усуне деякі прогалини в законодавстві  щодо обрання старост. Депутати також розглянули законопроект, який визначатиме повноваження міських, селищних і сільських голів. 

Очільник Львівщини відзначив гармонійну, злагоджену і виважену роботу комітету та закликав народних депутатів прискорити ухвалення рішень про адміністративно-територіальну реформу.

У виїзному засіданні комітету взяли участь заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, народні депутати України – члени Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, керівництво області та міста.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено