Старосамбірська

районна державна адміністрація

Понад 17 тисяч родин скористалися Програмою з енергозбереження

У вівторок, 5 квітня, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації та представники банків та кредитних спілок підписали генеральні договори щодо продовження реалізації Програми енергозбереження для населення

 

Як зазначив перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, це одна з тих програм, яка дає конкретний результат як для населення, так і для економіки області.

"За минулий рік близько 5 тисяч сімей скористалися цією ініціативою і взяли кредити на енергозберігаючі заходи у своїх домівках, - розповів Ростислав Замлинський. - Спільно з обласними депутатами ми і надалі активно працюватимемо над програмами з енергозбереження. Адже енергетична безпека – одне з основних завдань, які стоять перед нами".

Слід додати, що в обласному бюджеті на 2016 рік на відшкодування відсотків за кредитами передбачено кошти в обсязі 7 млн гривень. Із врахуванням динаміки їх видачі облдержадміністрація надасть пропозиції щодо збільшення обсягу коштів, які необхідні для додаткового фінансування Програми. Уже на сьогодні позичальникам необхідно відшкодувати вже понад 4 млн гривень.

Керівництво області пропонує усім фінансовим установам долучатися до реалізації цієї Програми, а також до інших ініціатив, зокрема щодо заходів з енергозбереження в бюджетній сфері та кредитування агропромислового комплексу.

Довідка:

У 2015 році Програмою енергозбереження скористалось 4 995 мешканців області, які отримали кредити  на загальну суму понад 98,8 млн грн, з обласного бюджету відшкодовано 6,25 млн гривень.

Загалом за період дії програми (2006-2016 роки) видано 17,5 тис кредитів на суму 213,4 млн грн, з обласного бюджету відшкодовано 20,3 млн гривень.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини