Старосамбірська

районна державна адміністрація

Дорожники влаштовують асфальт на автодорозі Мукачеве-Львів

Від межі Івано-Франківської області в напрямку до Львова дорожники влаштовують верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону на автомобільній дорозі  Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів.

 

За інформацією директора Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора, станом на 4 квітня влаштовано майже 3 500 м верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону лівої та правої смуг руху. Окрім того, ведуться роботи з влаштування з’їздів, лотків водовідведення та металевого огородження.

Нагадаємо, що на ремонт автодороги загального користування Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Бібрка-Львів в межах Львівської області Кабмін у травні 2015 року виділив 200 млн грн.

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено Постановою КМУ №  323 від 25.05.2015 "Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства  областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема, доріг Мукачеве - Львів, Татарів - Кам’янець-Подільський, Стрий - Мамалига)".

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено