Старосамбірська

районна державна адміністрація

Держлісгоспи витратять понад 30 млн грн на збереження природно-заповідного фонду та відновлення лісів

Державні лісгоспи Львівщини завершили планування діяльності на 2016 рік. Відтак цьогоріч на ведення лісогосподарської діяльності вони планують витратити понад 500 млн грн. З них, частину скерують на збереження природно-заповідного фонду – 16,5 млн грн. та відновлення лісів на землях, наданих у постійне користування – 14,9 млн грн.

 

Про це повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

"Цього року фінансування з державного бюджету на ведення лісового та мисливського господарства, охорону і захист лісів не передбачене. Тому усі роботи наші підприємства виконуватимуть за рахунок власних коштів. Незважаючи на це, лісгоспи забезпечать виконання запланованих заходів у повному обсязі", - підкреслив Анатолій Дейнека.

За його словами, у 2016-му з державного бюджету передбачено лише 9,5 млн грн на збереження природно-заповідного фонду та функціонування Національного природного парку "Сколівські Бескиди".

Зазначимо, що до діяльності державних лісогосподарських підприємств Львівщини належить ведення лісового та мисливського господарства, використання лісових та недеревних ресурсів, збереження лісів, охорона їх від пожеж, захист від шкідників і хвороб, посилення водоохоронних, санітарно-гігієнічних та інших корисних властивостей лісів. Власне для виконання цих завдань підприємства й розробляють щороку виробничо-фінансові плани.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено