Старосамбірська

районна державна адміністрація

Стартував черговий призов на строкову військову службу

    У вівторок, 29 березня 2016 року, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році».

 

   Відповідно до Указу №122/2016 із Збройних Сил України, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту у запас будуть звільнені військовослужбовці строкової служби, які відслужили встановлені терміни строкової служби. Звільнення в запас відбудеться у квітні – червні та жовтні - грудні 2016 року.

    Даним Указом визначено строки проведення чергових призовів на строкову військову службу. Весняний призов проводитиметься протягом травня – червеня; осінній призов – жовтня-листопада 2016 року.

    Призиватися на строкову військову службу будуть придатні за станом здоров’я до військової службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 

    У Генштабі наголосили на тому, що ніхто із строковиків не буде відправлений у зону бойових дій. 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено