Старосамбірська

районна державна адміністрація

Олег Синютка обговорив із міськими головами питання ремонту доріг та пасажирських перевезень

Питання  забезпечення земельними ділянками учасників  АТО,  ремонту доріг, пасажирських перевезень стали одними із основних під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з міськими головами міст-членів Львівського регіонального відділення Асоціації міст України.

 

Велику увагу на нараді приділили питання ремонту доріг. Очільник Львівщини розповів міським головам про ті фінансові ресурси, які має область і як вони будуть використовуватися. Зокрема, Олег Синютка зазначив, що за кошти, які надійдуть від перевиконання митних платежів, ремонтуватимуть дороги Самбір- Старий Самбір - Турка, Перемишляни - Куровичі, Мохнате – Бориня, Броди - Червоноград – Радехів. Крім того, роз’яснив як розподілятимуться  280 млн грн, які передбачено на ремонт дорожньої інфраструктури в обласному бюджеті.

Так само під час наради  міські голови підняли проблематику організації пасажирських перевезень. Відповідно було досягнуто домовленості про те, що міський голова або його заступник братимуть участь у засіданні конкурсної ради з відбору перевізника, який здійснюватиме перевезення через певний населений пункт.  

Під час наради особливу увагу приділили виділенню  земельних ділянок учасникам АТО, адже міські голови її розподіляють, якщо ця земля у межах населеного пункту.  

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено