Старосамбірська

районна державна адміністрація

Селянам надаватимуть безоплатну правову допомогу у сільськогосподарській галузі

Нещодавно на Львівщині стартував проект із правової допомоги сільському населенню. У рамках проекту сільськогосподарські дорадчі служби безоплатно консультуватимуть громадян з метою підвищення їх рівня знань, захисту економічних, соціальних та інших інтересів.

 

Зокрема, 28 березня у Львівській облдержадміністрації відбувся перший навчальний семінар для сільськогосподарських дорадників та державних службовців, котрі й надаватимуть таку правову допомогу.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

"Ми плануємо налагодити співпрацю системи сільськогосподарського дорадництва, системи безоплатної правової допомоги, органів влади та недержавних організацій з метою покращення доступу сільського населення до правової допомоги, - зазначила Наталія Хмиз. - Крім того, безоплатна правова допомога – це соціальна програма Уряду країни, котра гарантує людям ефективний захист їхніх прав та інтересів".

Загалом проект має назву "Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню" та реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України. Партнерами виступають: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Стрийська районна державна адміністрація, Благодійний фонд "Львівська аграрна дорадча служба" та Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Підтримку також надає Канадське бюро міжнародної освіти, у рамках проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", та Міжнародний фонд "Відродження", у рамках ініціативи "Права людини та правосуддя".

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено