Старосамбірська

районна державна адміністрація

Визначено санаторії, які здійснюють санаторно-курортне лікування учасників АТО

Як повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, питання санаторно-курортного лікування, соціально-професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції обговорили на селекторній нараді  з Міністерством соціальної політики України та Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

 

Відповідно, на нараді повідомили, що 22 та 25 березня проведено тендери на закупівлю путівок для санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації. Учасники АТО зможуть пройти санаторно-курортне лікування у 10 санаторіях.

"Для того, щоб отримати послуги зі санаторно-курортного лікування,  учасникові АТО необхідно звернутись в орган соціального захисту за місцем реєстрації з комплектом документів,  - розповів директор департаменту Василь Мартиняк. - Зокрема, потрібно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення".

За словами Василя Мартиняка, на нараді також було розглянуто питання стосовно виконання заходів з соціально-професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Відтак Львівська область у 2016 році отримала 2 млн гривень на перекваліфікацію учасників антитерористичної операції з подальшим працевлаштуванням.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено