Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині триває акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Протягом тижня на Львівщині провели ряд заходів в рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" за участі представників громадських організацій, органів влади та учнівської молоді. Зокрема учасники акції висаджували лісові садженці, а також відвідали тематичні семінари. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Так, у Роздільському лісництві ДП "Стрийський лісгосп" активісти, волонтери та представники районної влади висадили садженці дуба. Перед цим зокрема організували майстер-клас із правильного садіння дерев.

У Самбірському лісгоспі в урочищі "Кошарки" також  висадили 6 тисяч садженців дуба звичайного та сосни звичайної, а в Дублянському лісництві в урочищі "Сіде" – 15 тисяч садженців дуба звичайного та 6 тисяч – клен-явора.

Здійснили посадку лісових культур і  у ДП "Бродівський лісгосп" у Берлинському лісництві: висадили 10 тисяч сіянців сосни. Також лісівники разом з учнями шкільних лісництв розвісили 100 шпаківень у масивах Бродівського лісгоспу.

У Вовчанському лісництві ДП "Турківський лісгосп" в урочищі "Кичера" працівники лісової галузі та громадські активісти заклали плодову плантацію.  Для її створення висадили 760 штук саджанців плодових дерев та кущів різних порід.

Відбулася посадка лісових культур, зокрема сосни звичайної, у рамках акції у Білокамінському лісництві ДП "Золочівський лісгосп".

Нагадаємо, акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" триватиме до 16 квітня 2016 року.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено