Старосамбірська

районна державна адміністрація

Цьогоріч 934 учасники АТО отримали допомогу з обласного бюджету Львівщини

У 2016 році 934 демобілізованих воїнів, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, з обласного бюджету виплатили одноразову матеріальну допомогу в розмірі по 3 тис грн на загальну суму 2 802 тис грн. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

 

Такі виплати здійснюють відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки. На реалізацію цієї програми в обласному бюджеті на 2016 рік передбачено 26, 7 млн грн.

Директор департаменту Василь Мартиняк зазначив, що всього на Львівщині, включаючи минулий  рік,  таку допомогу отримали 4 934 демобілізованих.

У рамках цієї Програми цьогоріч вісім родин загиблих під час АТО отримали матеріальну допомогу в розмірі  по 100 тис грн.

Окрім того, щомісячно отримують виплати по 2,5 тис грн діти  військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, та Героїв Небесної Сотні.

Виплати здійснюють  дітям у віці до 18 років та в разі навчання  за денною формою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах 1-1V рівня акредитації, до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Загалом за перший квартал 2016 року на заходи програми використано 4,7 млн грн.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено