Старосамбірська

районна державна адміністрація

У суботу стартує пробне ЗНО

У суботу, 2 квітня, на Львівщині стартує пробне ЗНО. Зокрема 2 квітня – з української мови та літератури, а 9 квітня – з іноземної мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови.

Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час прес-конференції у понеділок, 28 березня.

 

За словами Лариси Середяк, загалом на пробне ЗНО зареєструвалися у Львівській області 9549 осіб. У суботу, 2 квітня, працюватиме 41 пункт проведення пробного ЗНО у більшості районних центрах Львівської області, а 9 квітня – 30 пунктів тестування – у містах Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, Броди, Жовква, Сокаль та Яворів.

"Важливо пам’ятати, що учасникам тестування у день пробного ЗНО, як і у дні основної сесії, при собі необхідно мати: запрошення-перепустку, квитанцію про сплату вартості послуг та паспорт чи свідоцтво про народження, - наголосила Лариса Середяк. - Увійти у пункти пробного тестування  у дні тестувань можна буде з 10:15 до 10:50. Після завершення пробного тестування, школярі отримають бланки із правильними відповідями для самоперевірки".

Також 16 квітня планують апробувати тестові завдання з аудіювання з іноземних мов.

У свою чергу директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександра Небожук зазначила, що завдання пробного ЗНО – максимально відтворити процедуру участі в основній сесії. В області намагатимуться побудувати навчальний процес так, щоб діти мали можливість хоча б 1-2 дні спокійно підготувати до здачі основної сесії ЗНО.

Окрім того, Лариса Середяк повідомила, що уже завершилася реєстрація на основну сесію ЗНО 2016. Цьогоріч у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі у ЗНО зареєструвалися 36130 осіб з  трьох областей. 

Втім, з 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація на участь у додатковій сесії учасників АТО та жителів з тимчасово окупованих територій.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено