Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан виконання документів, які перебували на контролі в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі 2017 року"

Про стан виконання документів,   

які перебували на контролі в    

Старосамбірській райдержадміністрації   

у другому півріччі  2017 року

 

 

Заслухавши інформацію керівника апарату райдержадміністрації  Года М.М. «Про стан виконання документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації в другому  півріччі 2017 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що у першому півріччі  2017 року взято на контроль 443 документи, які надійшли з органів влади вищого рівня та установ і організацій, розташованих за межами району. В загальному, виконано та знято з контролю 351 документ.

У другому півріччі 2017 року в райдержадміністрації поставлено на контроль - 43 власних розпорядчих документи. У звітному періоді,   також ,надійшло 4 депутатських звернень від депутатів місцевих рад.

Враховуючи наведене вище, Колегія райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію керівника апарату райдержадміністрації Года М.М. «Про стан виконання документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації в другому півріччі 2017 року» прийняти до відома.
  2. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільським, селищним, міським головам:

2.1. Взяти під особистий контроль виконання, у визначені терміни, актів та доручень Президента України, кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови Львівської облдержадміністрації.

2.2. Постійно забезпечувати безумовне виконання всіх документів, що перебувають на контролі та чітко дотримуватись термінів їх розгляду. Кожне порушення виконавської дисципліни розглядати на предмет дисциплінарної відповідальності.

  1. Сільським, селищним та міським головам взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації:

3.1. Рекомендувати розглянути на нарадах та засіданнях виконкомів питання про стан роботи з контрольними документами та визначити конкретні дієві заходи щодо посилення виконавської дисципліни. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію.

3.2. Відповідно до, наданих у лютому 2018 року, планів контролю терміново подати в райдержадміністрацію інформацію про стан виконання документів, терміни виконання яких закінчилися.

  1. Керівнику апарату райдержадміністрації Году М.М. регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району райдержадміністрації та інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання.
  2. Провідному інспектору загального відділу апарату райдержадміністрації   Баршівській Т.М. проводити моніторинг стану роботи з контрольними документами у структурних підрозділах райдержадміністрації та місцевих радах району, продовжити практику надання їм методичної допомоги з питань організації контролю.

5.1. Готувати письмові нагадування керівникам служб, установ, організацій, які допускають порушення термінів виконання контрольних документів упродовж першого півріччя 2018 року.

5.2. У двотижневий термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання рішення Колегії.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

Голова Колегії                                                                            О.Е. Бонк