Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району"

Про стан пасажирських перевезень на

території Старосамбірського району

 

   Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Романяка І.М. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що пасажирські перевезення на початок 2017 року, в межах району, забезпечували 2 основних перевізники, з них: ТзОВ «Самбірське АТП – 14608», ПП «Транс – Спорт».

Основна частка транзитних перевезень в районі належить ПП «Тур – Авто». Протягом року пасажирські перевезення в межах району забезпечує 1 основний перевізник ТзОВ «Самбірське АТП-14608», у зв’язку з відмовою ПП «Транс-Спорту» від обслуговування автобусних маршрутів.

З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами Старосамбірська райдержадміністрація звернулась листом до департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку щодо закріплення перевізника за даними маршрутами на постійній основі.

Листом департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку від 10.07.2017 №1-1/3178-2 повідомлено, що укладено договори з ТзОВ «Самбірське АТП-14608» та ПАТ «Львівське АТП-14630» щодо обслуговування даних маршрутів.

Перевезення по території району закріплені за 37 маршрутами та 14 транзитних.

Зокрема, закріплені за:

ТзОВ “Самбірське АТП – 14608” - 34 маршрути в т.ч.2 транзитні

ПАТ «Львівське АТП-14630» - 2 маршрути

ПП “Авто – Стар” - 2 маршрути.

ТзОВ "Львівське АТП-14631" - 2 маршрути.

ТзОВ "Борислававтотранс" - 1 маршрут (транзитний).

ПП "Тур-Авто" - 12 маршрутів (транзитних).

       Протягом 2017 року головами місцевих рад, депутатами районної ради, мешканцями з приводу транспортного забезпечення були висловлені та надійшли станом на 14.12.2017 42 письмові звернення, більшість яких стосуються невиконання автобусних маршрутів.

       З метою забезпечення населення відповідними транспортними послугами, Колегія районної державної адміністрації:

ВИРІШИЛА:

  1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., директора ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» Романяка І.М. «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району» прийняти до відома.
  2. Керівникам автотранспортних підприємств ТзОВ «Самбірське АТП - 14608», ПП «Тур - Авто», ПП «Авто - Стар», ПАТ «Львівське АТП-14630»:

2.1 Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно з графіками руху.

2.2. Звернути увагу та забезпечити безперебійну роботу транспорту на маршрутах, де мали місце зриви рейсів у січні-листопаді 2017 року, а саме:

ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» - Самбір-Тур»є, Самбір – Мшанець, Самбір-Кобло, Самбір-Мігово.

ПАТ «Львівське АТП-14630» - Львів – Недільна.

ПП «Авто - Стар» - Стрільбичі – Ст. Самбір – Стара Ропа.

2.3. Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.  

2.4. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно з графіком погодженим з органами місцевого самоврядування.

2.5. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів                      (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема, у ранковий та вечірній час.

2.6. Забезпечити виконання обов’язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

         2.7. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів недопустимість паління та розмов телефоном за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

  1. Рекомендувати головам місцевих рад організувати роботи з облаштування та ознакування визначених місць зупинок транспортних засобів в межах відповідних населених пунктів.
  2. Начальнику відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. підготувати у двотижневий термін проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 

Голова Колегії                                                                                             О.Е. Бонк