Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на обєктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування"

Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт

на об'єктах соціальної інфраструктури району за

рахунок бюджетних джерел фінансування

 

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. «Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що у 2017 році районним розпорядникам коштів, без врахування об'єднаних територіальних громад, було передбачено:

- з Державного фонду регіонального розвитку розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №461-р передбачено кошти на «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» в сумі 2300,0 тис. грн. Замовником об'єкту виступає Добромильська міська рада.

Добромильською міською радою проведено перерахунок проектно-кошторисної документації. Філією ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області проведено експертизу проекту - експертний звіт від 25.07.2017                        №14-1543-17.

Рішенням виконкому Добромильської міської ради від 04.08.2017 №119 затверджено Проектно-кошторисну документацію об'єкту «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» в сумі 4093,932 тис. грн. За результатами аукціону, проведеною Добромильською міською радою, визначено підрядною організацією ПП «Львівдах» та укладено угоду №39 від 11.09.2017 №39   на суму 3904,33229 тис. грн.

Станом на 13 грудня 2017 року касові видатки по об'єкту становлять 1690,541 тис. грн, в тому числі за рахунок коштів Добрмильської міської ради 295,023 тис. грн та 1395,517 тис. грн коштів державного бюджету із 2300,000 тис. грн профінансованих.

- за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №463-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» із змінами та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року №689-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» передбачено кошти в сумі 5990,0 тис. грн на 34 об'єкти.

Станом на 13 грудня 2017 року:

- профінансовано розпорядникам кошти в сумі 5098,704 тис. грн (85,1% від передбачених);

- касові видатки проведені в сумі 3478,315 тис. грн (68,2 % від профінансованих).

Завершено роботи на 17 об'єктах.

Проводяться роботи на 14 об'єктах.

Подано лист про перерозподіл коштів в сумі 675 тис. грн на «Капітальний ремонт даху опорного загальноосвітнього навчального закладу «Старосамбірська загальноосвітня школа I-III ступеня № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника», місто Старий Самбір» з трьох об'єктів с. Стрілки у зв'язку з блокуванням рахунків:

- Реконструкція народного дому с. Стрілки, Стрілківська сільська рада- 295,0 тис. грн;

- Реконструкція скверу ім. отця Михайла Вербицького під будівництво монументу М. Вербицькому селі Стрілки, вул. Шевченка, Стрілківська сільська рада - 90 тис. грн;

- Капітальний ремонт приміщення Народного дому у с. Стрілки Старосамбірського району — 290,0 тис. грн

- в межах «Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік» рішенням сесії Львівської обласної ради від 25.10.2017 №540 «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік» виділено кошти в сумі 100,0 тис. грн Сусідовицькій сільській раді на погашення заборгованості 2016 року по об'єкту «Реконструкція будівлі Народного дому с. Надиби Старосамбірського району Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)».

- в межах «Програми проведення у 2017 році обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки» загалом відібрано 58 об'єктів Старосамбірського району (в тому числі 4 об'єкти об'єднаних територіальних громад) на загальну суму з обласного бюджету 5416,743 тис. грн.

Станом на 13 грудня 2017 року:

- профінансовано з обласного бюджету асигнувань в сумі 3784,125 тис. грн (69,9% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 3379,299 тис. грн (89,3% від профінансованих).

- профінансовано з місцевих бюджетів (районного та бюджетів органів місцевого самоврядування) 3070,914 тис. грн (90,7% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 3056,488 тис. грн (99,5% від профінансованих).

- профінансовано за рахунок спонсорських коштів та коштів громади 1759,608 тис. грн (82,3% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 1551,736 тис. грн (88,2 % від профінансованих).

Заключено угоди з підрядною організацією на 56 об'єктах на яких розпочато роботи.

Не заключено угоди по 2 об'єктах:

- Капітальний ремонт будівлі малої "Просвіти" в м. Старий Самбір (об'єкт не є в комунальній власності Старосамбірської міської ради)

- Капітальний ремонт будівлі громади по вул. Л. Українки, 10 в м. Старий Самбір (об'єкт не є в комунальній власності Старосамбірської міської ради).

На 41 об'єкті роботи завершені.

На 15 об'єктах роботи тривають.

            З метою забезпечення ефективного та своєчасного освоєння бюджетних коштів, виконання робіт на об'єктах, Колегія районної державної адміністрації: 

                                                     ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С. «Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури району за рахунок бюджетних джерел фінансування», прийняти до відома.
  2. Добромильському міському голові Петрику Ю.О. до кінця 2017 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів Державного фонду регіонального розвитку передбачених на «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» та виконання робіт на об'єкті в межах кошторисних призначень.
  3. Директору Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування Копачу Л.М., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я., т. в. о. начальника відділу освіти Манжуровій Г. Б., Волянському  сільському голові Владичак І.Ф., Волошинівському сільському голові             Плахтиняку М.М., Грозівському сільському голові Поліжаку Ф.К., Ріп'янському сільському голові Кириличу П.П., Солянуватському сільському голові Івашко В.В., Мурованському сільському голові Дідуну Я.С. до кінця 2017 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачених на об'єкти відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України: від 12 липня 2017 року №463-р, від 27 вересня 2017 року №689-р із змінами та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
  4. Сусідовицькому сільському голові Канчузі В.В. до кінця 2017 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік на погашення заборгованості 2016 року по об'єкту “Реконструкція будівлі Народного дому с. Надиби Старосамбірського району Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)”.
  5. Т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Манжуровій Г.Б., Старосамбірському міському голові Трухиму І.С., Хирівському міському голові Голубцю І.Я., сільським головам: села Сусідовичі Канчузі В. В., села Тернава Стебельському Я.О., села Топільниця Дикому С.С., села Муроване Дідуну Я. С., села Ясениця - Замкова Марусяку М. Я., села Волошиново Плахтиняку М.М., села Біличі Сенику І.І., села Стар'ява Потічному М.С., села Тур'є Мисіву В.І., села Тершів Головчаку З.Я., села Солянуватка Івашко В.В., села Скелівка                  Антошко Б.М. до кінця 2017 року забезпечити цільове та ефективне використання коштів обласного бюджету в межах «Програми проведення у 2017 році обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки» та виконання робіт на об'єктах в межах кошторисних призначень.
  6. Директору Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування Копачу Л.М., головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради “Старосамбірська центральна районна лікарня” Войтіву Ю.Я., т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації            Манжуровій Г.Б., Старосамбірському міському голові Трухиму І. С., Хирівському міському голові Голубцю І. Я., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., сільським, селищним головам подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації до 20 січня 2018 року інформацію за підсумками 2017 року про надходження та використання коштів державного фонду регіонального розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки та коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в розрізі об'єктів згідно з формою (додається) та фотографії об'єктів (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  7. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.М.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення
  8. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                                               О.Е. Бонк