Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання районного бюджету та бюджету району за 9 місяців 2017 року"

Про виконання   районного бюджету та

бюджету району за 9 місяців 2017 року

 

            За результатами слухання та обговорення доповідей начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівської Л.І., в.о. заступника начальника Старосамбірського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області Дмитрука В.Б. «Про виконання   районного бюджету та бюджету району за 9 місяців 2017 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації   зазначає, що до загального фонду бюджету району за 9 місяців 2017 року надійшло 64042,5 тис.грн, податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 107,6 % до уточненого плану, до районного бюджету поступило 34762,5 тис. грн, або 107,3 % до уточненого плану.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду бюджету району збільшилися на 13930,7тис. грн, або 27,8 %.          

Станом на 1 жовтня цього року до районного бюджету поступила базова дотація в сумі 24156,5 тис. грн, що становить 100 % до плану.

Крім цього, поступило 390855,4 тис. грн субвенцій до районного бюджету, в т.ч. освітньої субвенції – 108075,9 тис. грн, медичної субвенції – 47514,6 тис. грн.

Із бюджету району за 9 місяців 2017 року проведено видатки на суму 519967,1   тис. грн, в тому числі по загальному фонду – 491299,6   тис.грн., по спеціальному фонду – 28667,5 тис. грн.

 

        

                   Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                                         В И Р І Ш И Л А :

  1. Доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівської Л.І., в.о. заступника начальника Старосамбірського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області Дмитрука В.Б. «Про виконання   районного бюджету та бюджету району за 9 місяців 2017 року» прийняти до відома.
  2. В.о. заступника начальника Старосамбірського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області Дмитруку В.Б та органам місцевого самоврядування району активізувати роботу з використання внутрішніх резервів наповнення місцевого бюджету шляхом легалізації виплати заробітної плати та недопущенню виплати зарплати нижче встановленого державою мінімуму, збільшенню бази оподаткування суб’єктів господарювання.
  3. Керівникам бюджетних установ у 2017 році :

     3.1. Здійснити фінансування, у першу чергу, видатків за захищеними статтями та вжити додаткових заходів щодо забезпечення в повному обсязі проведення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, енергоносіїв, придбання продуктів харчування, медикаментів та не допускати кредиторської заборгованості із зазначених   видатків.

     3.2. Призупинити надання необов’язкових доплат, надбавок і виплат стимулюючого характеру, в разі незабезпечення в повному обсязі коштами на фінансування інших першочергових видатків у відповідних місцевих бюджетах.

     3.3. Вводити додаткові штатні одиниці у бюджетних установах у відповідності до визначеного фонду оплати праці, доведеного у бюджетних призначеннях на оплату праці, тільки за розпорядженням голови райдержадміністрації.

  1. Головам місцевих рад рекомендувати:

       4.1. При невиконанні місцевих бюджетів призупинити виплати доплат, премій, надбавок стимулюючого характеру.

      4.2. При уточненні дохідної частини місцевих бюджетів за підсумками 9 місяців 2017 року передбачати кошти у вигляді іншої субвенції районному бюджету на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я та освіти району.

       4.3. Забезпечити виконання планових показників надходжень до місцевих бюджетів у 2017 році.

  1. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Голова   Колегії                                                               О.Е.Бонк