Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан виконання документів, які перебували на контролі в Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2017 року

 Про стан виконання документів,

 які перебували на контролі в

Старосамбірській райдержадміністрації

 у першому півріччі  2017 року

      Заслухавши інформацію керівника апарату райдержадміністрації  Года М.М. «Про стан виконання документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації у першому півріччі 2017 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що у першому півріччі  2017 року взято на контроль 534 документів, які надійшли з органів влади вищого рівня та установ і організацій, розташованих за межами району. В загальному виконано та знято з контролю 350 документів.

      У першому півріччі 2017 року  в райдержадміністрації  поставлено на контроль - 62 власних розпорядчих документів. У звітному періоді також надійшло 11 депутатських звернень від депутатів місцевих рад.

     Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                                               ВИРІШИЛА:

         1. Доповідь керівника апарату райдержадміністрації М.М. Года прийняти до відома.

         2. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів та служб  району, сільським, селищним, міським головам:

         2.1. Взяти під особистий контроль виконання у визначені терміни актів та доручень Президента України, кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови Львівської облдержадміністрації.

        2.2. Постійно забезпечувати безумовне виконання всіх документів, що перебувають на контролі та чітко дотримуватись термінів їх розгляду. Кожне порушення виконавської дисципліни  розглядати на предмет дисциплінарної відповідальності.

        3. Сільським, селищним та міським головам взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і  доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації:

        3.1. Рекомендувати розглянути на нарадах та засіданнях виконкомів питання про стан роботи з контрольними документами та визначити конкретні дієві заходи щодо посилення виконавської дисципліни. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію.

      3.2. Відповідно до наданих в липні  2017 року планів контролю терміново подати в райдержадміністрацію інформацію про стан виконання документів, терміни виконання яких закінчилися.

       4. Керівнику апарату райдержадміністрації  Году М.М.   

     4.1. Регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах  райдержадміністрації та інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання на нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

   4.2. Проводити перевірку виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади органами місцевого самоврядування в Грозівській сільській раді.

    За наслідками перевірки вжити дієвих заходів щодо посилення виконавчої дисципліни в даній сільській раді.

    5. Провідному інспектору загального відділу апарату райдержадміністрації Баршівській Т.М. проводити  моніторинг стану роботи з контрольними документами у структурних підрозділах райдержадміністрації та місцевих радах району, продовжити практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю:

    5.1. Готувати  письмові нагадування керівникам служб, установ, організацій які допустили порушення термінів виконання контрольних документів впродовж другого  півріччя 2017 року.

     5.2. У двотижневий термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання  рішення Колегії.

   6. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 Голова Колегії                                                            О.Е.Бонк