Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання районного бюджету та бюджету району у першому півріччі 2017 року"

 Про  виконання   районного бюджету та бюджету

 району у першому півріччі 2017 року

        Заслухавши доповіді начальника фінансового управління  райдержадміністрації Петрівської Л.І., в.о. заступника начальника – начальника Старосамбірського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області  Дмитрука В.Б.  «Про виконання районного бюджету  та бюджету району у першому півріччі 2017 року» Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що до загального  фонду бюджету району протягом першого півріччя 2017 року надійшло 43832,6 тис. грн, податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 115,4 %  до  уточненого  плану, до районного бюджету поступило 23319,5 тис. грн, або 113,8 % до уточненого плану.

     У  порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до  загального фонду бюджету району збільшилися на 11767,2 тис. грн, або    36,7 %.           

       Станом на 1 липня 2017 року до районного бюджету поступила базова дотація в сумі 16104,5 тис. грн, що становить 100 %  до плану.

     Крім цього, поступило 284246,5 тис. грн. субвенцій до районного  бюджету, в т.ч. освітньої субвенції – 87023,7 тис. грн, медичної субвенції – 31315,6 тис. грн.

     Із бюджету району протягом першого півріччя 2017 року проведено видатки на суму 352360,3 тис. грн, в тому числі по загальному фонду –  345682,5   тис. грн, по спеціальному фонду –  6677,8 тис. грн.

                    Враховуючи вищенаведене Колегія райдержадміністрації 

                                                 В И Р І Ш И Л А:

        1. Доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації Петрівської Л.І., в.о. заступника начальника – начальника Старосамбірського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області Дмитрука В.Б. «Про виконання    районного бюджету та бюджету району у першому півріччі 2017 року»,  прийняти до відома.

       2. Старосамбірському відділенню Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління  ДФС у Львівській області  (Дмитрук В.Б.) та органам місцевого самоврядування району активізувати  роботу  з  використання  внутрішніх  резервів  наповнення  місцевого бюджету  шляхом легалізації  виплати  заробітної плати  та недопущення виплати  зарплати  нижче  встановленого  державою  мінімуму,  збільшення  бази  оподаткування  суб’єктів  господарювання.

       3. Керівникам  бюджетних  установ району у  2017  році:

       3.1. Здійснити  фінансування, у першу  чергу, видатків за захищеними  статтями  та вжити  додаткових заходів  щодо  забезпечення  в повному обсязі  проведення  видатків  на оплату праці працівників бюджетних установ, енергоносіїв, придбання продуктів харчування, медикаментів  та не допускати  кредиторської заборгованості  із  зазначених   видатків.

      3.2. Призупинити  надання  необов’язкових  доплат, надбавок і виплат  стимулюючого характеру, в разі незабезпечення в повному обсязі коштами на фінансування інших першочергових видатків у відповідних місцевих  бюджетах.

       3.3. Вводити додаткові штатні одиниці у бюджетних установах у відповідності до визначеного фонду оплати праці, доведеного у бюджетних призначеннях на оплату праці, тільки за розпорядженням голови райдержадміністрації.

        4. Головам  місцевих рад рекомендувати:

        4.1. При невиконанні  місцевих бюджетів призупинити виплати доплат, премій, надбавок стимулюючого характеру.

        4.2. При уточненні дохідної частини місцевих бюджетів за підсумками першого півріччя 2017 року передбачати кошти у вигляді іншої субвенції районному бюджету на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я, освіти та культури району.

        4.3. Забезпечити виконання планових показників надходжень до місцевих бюджетів у 2017 році.

 5. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації            Петрівській Л.І. у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання  рішення Колегії.

           6. Контроль  за  виконанням  рішення  Колегії залишаю за собою.

 Голова  Колегії                                                          О.Е. Бонк