Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2017 року"

 Про заходи з підготовки проведення

 оздоровлення дітей та учнівської молоді

 району в літній період 2017 року

     Заслухавши доповіді начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу освіти  райдержадміністрації Яворського М.В., Нижанковицького  селищного голови Смолінського В.О., Новоміського сільського голови Куляса П.П., Міженецького сільського голови Брицького В.М. «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2016 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що відповідно до листа відділу освіти від 10.04.2017 №90/01-27, у бюджеті відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації на 2017 рік не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчому таборі «Карпати» на базі Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ступенів та пришкільних відпочинкових таборах на базах загальноосвітніх навчальних закладах району. У зв’язку з тим, заходи з організації оздоровлення та відпочинку на 2017 рік не розроблялись. Відповідно до листа Новоміської сільської ради від 13.04.2017 №126/02-26 у бюджеті  сільської ради не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей та заходи не розроблялись. Відповідно до листа Нижанковицької селищної ради від 13.04.2017 №184/02-27 у бюджеті  селищної ради не передбачено коштів на проведення оздоровлення та відпочинку дітей та заходи не розроблялись.

        Протягом літнього періоду 2017 року заплановано оздоровити 26 вихованців Лаврівського дитячого будинку, для цього в бюджеті даної установи передбачено 190 тисяч гривень.

        Оздоровлення та підбір дітей пільгових категорій здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України від 11.02.2016 №104, до вимог Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства  України Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики України  від 10.03.2016 №238.

         Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                                    ВИРІШИЛА:

          1.  Доповіді начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу освіти  райдержадміністрації Яворського М.В., «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2017 року» прийняти до відома.

          2. Відділу освіти райдержадміністрації (Яворський М.В.), надати  до 15 травня 2017 року управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про уточнені дані дітей, батьки яких брали участь в зоні проведення антитерористичної операції.

          3. Сільським, селищним та міським головам району надати до 15 травня 2017 року управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про уточнені дані дітей з багатодітних сімей, які проживають на території району.

          4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.):

          4.1. Організувати і провести інформаційну – роз’яснювальну кампанію, щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

          4.2. Організувати і провести оздоровлення дітей пільгових категорій під час оздоровчої кампанії в 2017 році. За результатами роботи подати інформаційну довідку голові районної державної адміністрації до 1 вересня 2017 року.

          4.3. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

          5. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

  

Голова Колегії                                                                                 О.Е. Бонк