Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2017 року"

 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку

 Старосамбірського району у І кварталі 2017 року

         Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Яворського М.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2017 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що впродовж І кварталу 2017 року в районі були  реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

         Підприємства промисловості в січні-лютому 2017 року реалізували продукції на суму 25,9 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 8,3 млн грн (47,1%).

    Протягом січня-березня 2017 року сільськогосподарськими підприємствами вироблено 49,2 тонн молока, що становить 101,7 % до періоду минулого року; 14,8 тонн м’яса, що становить 97,4% до періоду минулого року;  реалізовано 44,4 тонн молока, що становить 108,6 % до періоду минулого року та 9,2 тонни м’яса у живій вазі, що становить 70,2 % до періоду минулого року.

    Станом на 01.04.2017 в сільськогосподарських підприємствах утримувалося 322 голови ВРХ (97,6% до періоду минулого року), в тому числі 97 корів, що становить 97 % до періоду минулого року, 793 голови свиней, що становить 82,1% до періоду минулого року, 33 голови овець, що становить 89,2% до періоду минулого року.

     Протягом січня-березня 2017 року пройшли державну реєстрацію 101 суб’єкт підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 24,7%, з яких 90 – фізичні особи, 11 - юридичні (за відповідний період минулого року  -81, з них  52- фізичні, 29- юридичні).

    Знялися з державної реєстрації 150 суб’єктів, що більше відповідного періоду минулого року у 7,9 разів, з яких 147 – фізичні особи, 3- юридичні (за відповідний період минулого року  - 19, з них  16 - фізичні, 3- юридичні).

     Протягом  січня – березня 2017  року  до ЦНАП звернулося 2915 суб’єктів. Прийнято:

 - 1289  вхідних пакетів документів на отримання адмінпослуг;

 - надано 570 консультації;

 - видано 1056 результатів  адмінпослуг.

   Забезпечується  вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги  скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

   Філією «Старосамбірський райавтодор»  та «Турківська ДЕД» виконувалися  роботи  із зимового утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування автодороги та узбіччя автогрейдером.

   Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

    Забезпечувалося  надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

      З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації: 

                                                    ВИРІШИЛА:

 1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Яворського М.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу  Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П., директора Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2017 року»,  прийняти до відома.

 2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації вживати заходи для забезпечення сталого розвитку відповідних галузей  та створення сприятливих умов для подальшого зростання основних показників життєдіяльності.

 3. Сільським, селищним, міським головам, начальнику відділу культури райдержадміністрації Юрчику П.Я., начальнику відділу освіти райдержадміністрації Яворському М.В. забезпечити виконання робіт і впровадження мікропроектів місцевого розвитку у відповідних громадах та галузях.

 4. Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я, головному лікарю Добромильської районної номерної лікарні Медвідю І.О. вжити заходи із реалізації, в межах кошторисних призначень, Програми «Доступні ліки» на території району.

 5. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення

 6. Контроль за виконання рішення Колегії залишаю за собою.

 

Голова Колегії                                                                                             О.Е. Бонк