Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у 2016 році

 Про виконання Програми соціально-економічного

і культурного розвитку Старосамбірського району у 2016 році.

        Заслухавши доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Яворського М.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я.,  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. директора Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про  виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у 2016 році», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що впродовж 2016 року в районі були  реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

        Підприємства промисловості в  2016 році реалізували продукції на суму 123,1 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 58,8 млн грн (91,4%).

        В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 1574,8 грн.

        З лютого місяця поточного року в облікове коло промислових підприємств включено ТзОВ «СУКП «Укрлісхолдинг» (обсяг РП-  33,7 млн грн.).

        З вересня місяця впроваджено додатково дві вітрові установки ТзОВ «Еко-Оптіма»  (обсяг РП – 73,3 млн. грн..).

           В галузі сільського господарства району господарську діяльність здійснюють: 23 сільськогосподарські підприємства, які займаються рослинництвом, 7 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом та 4 сільськогосподарські кооперативи. 

       У 2016 році в районі розпочали діяльність 5 нових сільськогосподарських підприємств: ТзОВ «Волос Трейд», ТзОВ «Агро Оптима», СОК «Прикарпатський», ФГ «Агро Захід» та ФГ «Партика».

       Всіма категоріями господарств в галузі рослинництва  вироблено:

 - 23420 тонн зернових, що становитиме 120,1% до прогнозу,

 - 82720 тонн картоплі - 98,5 %, до прогнозу,

 - 12976  тонн овочів -  103,0 %, до прогнозу.

       Під урожай 2017 року всіма категоріями господарств підготовлено 5225 га  ґрунту, посіяно 5106 га озимих культур та 354 га озимого ріпаку, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами підготовлено 2170 га  ґрунту, посіяно 2051 га озимих культур та 354 га озимого ріпаку.

       Станом на 01.01.2017 в районі зареєстровані 1555 суб’єктів підприємницької діяльності - фізичні особи.

       Протягом 2016 року пройшли державну реєстрацію 212 суб’єктів підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 7,1%. Знялися з державної реєстрації 187 суб’єктів, що більше відповідного періоду минулого року на 26,4%.

       В  сфері  сприяння  бізнесу  працює ЦНАП.

       Протягом  2016  року  до ЦНАП звернулося 11799 суб’єктів.

       Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

       Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися  роботи  з зимового утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

       Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

       Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

        З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації.

                                                                  ВИРІШИЛА:

        1. Доповіді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., начальника відділу освіти райдержадміністрації Яворського М.В., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебака С.І., начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Курія Я.П. директора Старосамбірського районного центру зайнятості Гриценко С.І. «Про  виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у 2016 році», прийняти до відома.

       2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації до кінця поточного року, в межах виділених асигнувань, забезпечити реалізацію заходів з виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2017 рік.

       3. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам спільно з суб’єктами господарювання опрацювати та до 25 березня поточного року подати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації пропозиції вільних приміщень та земельних ділянок, які можна пропонувати інвесторам.

       4. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.) у двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

      5. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 Голова Колегії                                                                                                   О.Е. Бонк