Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про стан документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації в другому півріччі 2016 року"

 Про стан виконання документів,

  які перебували на контролі у

  Старосамбірській райдержадміністрації

  в другому півріччі  2016 року

         Заслухавши інформацію керівника апарату райдержадміністрації      Года М.М. «Про стан виконання документів, які перебували на контролі у Старосамбірській райдержадміністрації в другому півріччі 2016 року», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що в другому півріччі 2016 року  взято на контроль 619 документів, які надійшли з органів влади вищого рівня та установ і організацій, розташованих за межами району. В загальному, виконано та знято з контролю 316 документів.

         В другому півріччі 2016 року в райдержадміністрації поставлено на контроль - 46 власних розпорядчих документів. У звітному періоді, також, надійшло 8 депутатських звернень від депутатів місцевих рад.

         Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                                         ВИРІШИЛА:

           1. Взяти під особистий контроль виконання, у визначені терміни, актів та доручень Президента України, кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови Львівської облдержадміністрації.

          2. Постійно забезпечувати безумовне виконання всіх документів, що перебувають на контролі та чітко дотримуватись термінів їх розгляду. Кожне порушення виконавської дисципліни  розглядати на предмет дисциплінарної відповідальності.

            3. Сільським, селищним та міським головам:

         3.1. Взяти під особистий контроль виконання розпоряджень і доручень голови Старосамбірської райдержадміністрації.

         3.2. Рекомендувати розглянути на нарадах та засіданнях виконкомів питання про стан роботи з контрольними документами та визначити конкретні дієві заходи щодо посилення виконавської дисципліни. Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію.

         3.3. Відповідно до наданих в січні  2017 року планів контролю терміново подати в райдержадміністрацію інформацію про стан виконання документів, терміни виконання яких закінчилися.

        4. Керівнику апарату райдержадміністрації Году М.М. регулярно розглядати питання виконавської дисципліни на нарадах з працівниками апарату райдержадміністрації та інформувати голову райдержадміністрації про стан виконання контрольних документів для вжиття заходів щодо їх належного виконання на нарадах з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

         5. Провідному інспектору загального відділу апарату районної державної адміністрації Баршівській Т.М. проводити моніторинг стану роботи з контрольними документами у структурних підрозділах райдержадміністрації та місцевих радах району, продовжити практику надання їм  методичної допомоги з питань організації контролю:

        5.1. Готувати письмові нагадування керівникам служб, установ, організацій, які допустили порушення термінів виконання контрольних документів упродовж першого півріччя 2017 року.

         5.2. У двотижневий термін підготувати проект доручення голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

       6. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

Голова Колегії                                                                                        О.Е. Бонк