Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект рішення Колегії "Про соціальне забезпечення громадян України, які набули статус внутрішньо переміщених осіб"

 

Про соціальне забезпечення громадян України,

 які набули статус внутрішньо переміщених осіб

 Заслухавши доповідь начальника управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації Цебака С.І. «Про соціальне забезпечення громадян України, які набули статус внутрішньо переміщених осіб». Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що на територій Старосамбірського району проживає 47 сімей в загальній кількості 100 осіб. 

 З них: Донецька 40- осіб, Луганська -38 осіб, Криму - 22 особи.

 По статі: чоловіки -51, жінки -47;

 По соціальних групах: інваліди -5, пенсіонери - 22, діти -37, осіб працездатного віку -26. В приватному секторі проживає 47 сімей в кількості 84 особи, 7 сімей в  кількості 16 осіб, з них  8  дітей поселено у гуртожиток при Стрілківській ЗСШ      І-ІІІ ступенів. Із загальної кількості працевлаштовано  4 особи.

        Станом на 01.02.2017 адресну допомогу на проживання отримують 38 внутрішньо-переміщених сімей з яких 18 - пенсіонери, 15- сім’ї з дітьми, в тому числі, 4 сім’ї багатодітні. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації нараховано та виплачено адресної допомоги тимчасово переселеним на проживання, в т.ч. на оплату житлово-комунальних послуг 749,8 тис.грн.

        Протягом 2016 року було проведено 17 засідань комісії, на яких розглянуто 51 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, які складено соціальними інспекторами.

        Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації нараховано та виплачено адресної допомоги тимчасово переселеним на проживання, в т.ч. на оплату житлово-комунальних послуг 749,8 тис. грн. Станом на 01.02.2017 адресну допомогу на проживання отримують 38 внутрішньо переміщених сімей, з яких 18 - пенсіонери, 15-сім’ї з дітьми, в тому числі, 4 сім’ї багатодітні.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Враховуючи Враховуючи вищенаведене, Колегія райдержадміністрації

                                                               ВИРІШИЛА:

   1. Доповідь начальника управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації Цебака С.І. «Про соціальне забезпечення громадян України, які набули статус внутрішньо переміщених осіб» прийняти до відома.

   2. Начальнику Старосамбірського об’єднаного управління пенсійного фонду України Львівської області Борецькій К.Й., директору Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Старосамбірському районі Львівської області Пізнаку С.М., директору Старосамбірського районного центру зайнятості          Гриценко С.І., начальнику Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області Чекасу Р.О. та Мостиському МРВУСБУ у Львівській області Кириличу Я.М. надавати наявну інформацію про можливу зміну внутрішньо переміщеною особою фактичного місця проживання на ім’я начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.):

 3.1. Не рідше ніж один раз на шість місяців проводити обстеження фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб та складати акти, при необхідності, за участю головних державних соціальних інспекторів.

 3.2. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

 4. Контроль за виконанням рішення Колегії залишаю за собою.

  

Голова Колегії                                                                                    О.Е Бонк