Старосамбірська

районна державна адміністрація

Зустрічі Народного депутата України з жителями району

 Заступник голови райдержадміністрації І. Кречківський прийняв участь у зустрічах Народного депутата України А. Тягнибока з жителями населених пунктів району. Зокрема, було відвідано населені пункти:  Хирів, Заріччя, Лопушниця, Максимівка(Лібохова) - 14 липня 2014 року, Конів, Нижню Вовчу, Болозів - 17 липня 2014 року та Міженець, Грушатичі, Катино і повторно Лопушницю - 18 липня 2014 року.

 

 

В ході проведених зустрічей громади   населених пунктів зверталася до нардепа з безліччю питань. Та найболючішими були питання щодо ведення лісового господарства підприємствами ДП "Старосамбірське ЛМГ" та ДЛГП "Галсільліс", зокрема щодо нищення лісових доріг до місць рубок, ремонту комунальних доріг та доріг державного значення, ремонту мостів та інше.

В кожному населеному пункті люди говорили   про постійні проблеми – працевлаштування молоді, стан доріг у селі та районі, ліквідацію наслідків  повені 2014 року, вирішення земельних питань та навіть просили про вирішення особистих питань.

Народний депутат України А. Тягнибок переконаний, що з виборцями потрібно зустрічатися постійно, щоб розуміти їх побажання та проблеми, щоб спільно знайти шляхи вирішення.

На підтвердження цього нардеп особисто оглянув аварійний міст в с. Катино. Він також дав доручення керівникам лісових господарств району  у двотижневий термін вжити заходів щодо облаштування доріг до місць лісових рубок.

Народний депутат України відреагував на кожне прохання  із розумінням та пообіцяв при нагоді порушити їх на районному і обласному рівнях  та у Верховній Раді України.  Підсумовуючи кожну зустріч, Андрій Тягнибок  запевнив прикарпатські  громади, що обов’язково особисто вивчить кожну проблему та  подасть відповідні депутатські звернення, щоб надати кваліфіковану і законодавчо обґрунтовану допомогу людям.

 

  Народний депутат України А. Тягнибок наголосив:  «Такі зустрічі та спілкування із жителями району показують реальну картину життя в цьому районі. Такі зустрічі дають мені змогу в подальшому професійно виконувати свої депутатські обов’язки. Тому я й надалі зустрічатимуся із жителями у різних містечках та селах. Адже тільки «живим» спілкуванням ми, Народні депутати, зможемо показати людям, що нам не байдуже їхнє життя, і що ми відкрито йдемо назустріч, щоб їм допомогти».