Старосамбірська

районна державна адміністрація

Фахівці центру зайнятості провели виїзну акцію

 У рамках загальнообласного  місячника легалізації зайнятості "Ні - зарплаті в конвертах" фахівці Старосамбірської районної служби зайнятості провели в Стрілки виїзну акцію з використанням "Мобільного центру професійної орієнтації".

 

На заході фахівці центру зайнятості інформували підприємців, населення про послуги служби зайнятості, ринок праці та перспективи працевлаштування, знайомили з можливостями професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, а особам, старшим 45 років, пропонували отримати ваучер для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Особливу увагу звертали на працевлаштування відповідно до чинного законодавства на легальній основі.

 До профорієнтаційного центру завітали учні 9-11 класів Стрілківської середньої школи та інтернату. З метою з´ясування схильностей до тієї чи іншої професії пройшли профдіагностичне тестування. Знайомилися зі світом професій, навчальними закладами, інформаційними матеріалами, буклетами служби зайнятості. Під час проведення заходу цікавився роботою служби сільський голова Володимир Шостак, який схвально відгукнувся про діяльність центру, що надали інформацію підприємцям та жителям села