Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект розпорядження "Про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району за 9 місяців 2013 року"

Про виконання програми соціально-економічного

і культурного розвитку Старосамбірського району

за 9 місяців 2013 року

 

Відповідно до статті _____       Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішення Колегії від 15 жовтня 2013 року № “Про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку Старосамбірського району за 9 місяців 2013 року”:

1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації:

1.1. Вживати заходи для забезпечення динамічного розвитку відповідних галузей.

1.2. В межах кошторисних призначень забезпечити реалізацію заходів з виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2013 рік.

2. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам, директору ДП "Старосамбірське ЛМГ" Мрочкові Ю.М., директору ДЛГП "Галсільліс" Куцю С.Ю., директору Регіонального ландшафтного парку "Верхньо-Дністровські Бескиди  Зумеру С.Я. опрацювати заявку та підготувати до 25 жовтня 2013 року пропозиції до формування Переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватись з обласного фонду ОНПС у 2014 році.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 липня 2012 року №656 «Питання державного фонду регіонального розвитку», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 20 серпня 2012 року №549/0/5-12  підготувати для участі в конкурсному відборі пропозиції інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

   Голова                                   В.Д.Цегенько