Старосамбірська

районна державна адміністрація

Уперше на Львівщині відбулася зустріч бізнесу та освіти

Сьогодні, 5 вересня, відбулася відкрита зустріч «Співпраця бізнесу та освіти заради кар’єри молоді».

Мета заходу - створити платформу для комунікацій між освітою та бізнесом заради кар'єри молоді.

Під час дискусії Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» презентувала результати Пакту заради молоді.

Відтак, вона зазначила: «58 компаній уже підписали пакт заради молоді, амбітна ціль пакту - 10 тисяч місць для стажування молоді та працевлаштування».

Під час дискусії компанії озвучили позитивну статистику реалізованих дієвих програм у своїх структурах.

Варто зазначити, що межах підписання Пакту, молодь мала можливість отримати перше місце праці, пройти практику та онлайн навчання. За попередній рік також  ввели практичні компоненти та спеціальні курси, програму адаптації. Бізнес позитивно відзначив великий відсоток молоді у складі працівників.

Серед запропонованих ініціатив - навчальні заклади мають працювати на вимогу роботодавців, підтвердженням цього є компанії, які змінили навчальні плани на 25% на вимоги фірм, навчання повинно бути не лише для студентів, але й для викладачів. Співпраця бізнесу і навчальних закладів полягає у вкладенні бізнесу у навчальні заклади як замовлення.

Організатори зустрічі – Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.