Старосамбірська

районна державна адміністрація

Остаточна кількість об’єднаних територіальних громад в районі визначається

Саме питання децентралізації, а точніше перспектива створення на Старосамбірщині об’єднаних територіальних громад та їхньої кількості було ключовим під час обговорення 23 травня 2016 року на нараді керівників структурних підрозділів та організацій району з головою райдержадміністрації М.Цепендою, заступниками райдержадміністрації І.Жуком, А. Войтовичем, головою районної ради Т.Терлецькою.

 

Окрім, децентралізації слухалось про проведення державних закупівель, електронне урядування, рейтинг районів, призову, тощо.

За результатами скайп-конференції із головою Львівської облдержадміністрації О.Синюткою, ключовим питанням наради була – децентралізація та створення об’єднаних територіальних громад на території району. Постановою Кабінету Міністрів України передбачено в Старосамбірському районі формування п’яти ОТГ. Та громади Нижанковицької та Головецької округ бажають сформувати окремо ще дві ОТГ. Однак для залучення цих громад до перспективного плану необхідно подати документи в межах двох тижнів. Зрештою, якщо процес децентралізації буде рухатися такими темпами, то в жовтні-листопаді поточного року можемо очікувати виборів в ОТГ, зазначив М.Цепенда.

 

Щодо об’їзду території району обласним керівництвом особливих нарікань не було, хіба покращення ситуації із вивезення твердих побутових відходів.