Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відділ агропромислового розвитку

Навігація закрита

       

     Відповідно до статей 6, 14 і 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації "Про закриття навігації на водних об’єктах області" від 6.11.2017 року №1069/0/5-17, враховуючи п. 8.2. розділу 8 "Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області", затверджених рішенням обласної ради від 28 грудня 2012 року № 661, та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді і рішень засідання Кабінету Міністрів України від 18.10.2015 (Протокол № 14), на якому розглядалось питання щодо аварії з судном «Іволга», згідно з п. п. 2.1.3., 2.1.4.2 "Правил користування  маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Львівської області

1.1. Попередити через засоби масової інформації всіх власників маломірних (малих) суден про закриття навігації та заборону експлуатації суден в міжнавігаційний період.

1.2. До 20 квітня 2018 року організувати перевірку на водоймах підпорядкованих адміністративних територій:

1.2.1. У власників баз стоянки маломірних суден (спортивних, стоянки моторних і вітрильних суден, катерів і гідроциклів, прокату веслових човнів і водних велосипедів) наявність у них свідоцтв про реєстрацію бази.

1.2.2. У власників плавзасобів, якими здійснюється перевезення (прогулянка) пасажирів  (катером, моточовном, гідроциклом, "бананом", що буксирується) - відповідної ліцензії на право перевезення пасажирів або вантажів, свідоцтв на право управління маломірним моторним або вітрильним судном, документів реєстрації плавзасобів та  проходження ними періодичних техоглядів.

У разі відсутності вищезазначених документів  власникам баз стоянки та судновласникам забороняти їх діяльність та повідомляти в Управління Укртрансбезпеки Львівської області для застосування адміністративних заходів.

1.3. Організувати в міжнавігаційний період проведення власниками причалів, поромів, мостів, берегових споруд, рятувальних станцій і постів, штрафних майданчиків для зберігання суден-порушників, поточного ремонту з метою їх приведення у готовність до відкриття навігації 2018 року та сезону безпеки на воді.

1.4. Організувати на території міст, селищ і сіл району в міжнавігаційний період підготовку до проведення оглядів баз стоянки маломірних (малих) суден: прокатних баз веслових човнів і водних велосипедів, баз відпочинку та санаторіїв, організацій Українського товариства мисливців та рибалок, мисливсько-рибальських господарств, рибальсько-човнових кооперативів, гідроцехів підприємств, спортивних баз дитячих юнацьких спортивних шкіл з веслування тощо та перевірку порядку зберігання плавзасобів у зимовий період.

1.5 Довести  до населення, що надання адміністративних послуг з питань реєстрації маломірних (малих) суден і видачі суднових реєстраційних документів, оформлення та видачі свідоцтв на право управління судном, ліцензій на право здійснення господарської діяльності з перевезення водним транспортом пасажирів і вантажів, реєстрація баз для стоянки маломірних (малих) суден проводиться виключно Управлінням надання адміністративних послуг на водному транспорті Укртрансбезпеки.

Запрошення на агровиставку

АГРОПОРТ  ЗАХІДНИЙ ЛЬВІВ 2018

VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку сільського господарства

АГРОПОРТ - це одна з найбільших подій аграрної сфери Східної Європи. З 2017 року в трьох містах відбувся Міжнародний форум з розвитку сільського господарства AGROPORT, який охоплював індивідуальні інтереси західних та східних сільськогосподарських виробників. Традиційно місце проведення заходу стане терміналами, виставковими майданчиками та аеродромними площадками Львівської, Херсонської та Харківської аеропортів.

Форум підтримується Міністерством аграрної політики та продовольства України та Львівською обласною державною адміністрацією. Організаторами є Департамент сільськогосподарського розвитку Львівської обласної державної адміністрації та ТОВ "Авіабранд".

АГРОПОРТ Західного Львова 2018 , який відбудеться 19-21 квітня, буде зосереджений на малих та середніх фермерів. Основними темами є тваринництво, рослинництво, вирощування органічних продуктів, ягід, овочівництво, садівництво, рибальство та інші.

Фермери та власники з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та інших регіонів України будуть запрошені до участі у проекті Agroports у Львові.

У 2018 році особливу увагу буде приділено проблемам адаптації сільського господарства до умов кліматичних змін: підвищення продуктивності з точки зору змін та переходу до безпечних та точних технологій. Також у цьому році розпочнеться новий проект - Українське Трипілля. Проект буде запущений в Україну спеціально до 5-ї річниці форуму в Україні. Формат буде включати демонстрацію машкінців на полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап відбудеться у Львові на третій день заходу (21 квітня).

85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок

       15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія , відбудеться найважливіша подія агробізнесу у Східній Європі - 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок.

    Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним значенням являються важливими сигментами ярмарку. Під час його проведення передбачені міжнародні ділові зустрічі, бізнесові зібрання , презентації, майстер-класи, колективні виставки країн-учасниць та представлення міжнародних програм для бізнесу.

     Особливістю даного заходу є велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, а також інформаційне висвітлення тисячі акредитованих  журналістів.

     Крім  індивідуальної участі для підприємств України пропонується колективна виставка-створення національного стенду або стенду українських областей.

  Щодо питань участі необхідно звертатися на електронну адресу Українсько-Сербської ділової палати: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за контактним номером телефону:+38(097)3183479.

 

Державна підтримка особистих селянських господарств

Постанова КМУ від 07.02.18 р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 лютого 2018 р. N 107

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

 

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

 

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, що додається.

 

  1. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

   

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

 

   

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 2018 р. N 107

 

 

 

                                          ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

  1. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

 

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

 за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;

 за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;

 за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців - 1500 гривень за голову.

 Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

 Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

 паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

 паспорта громадянина України;

 довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

 документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

 Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб - власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

 За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів'я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин.

 Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб - власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів'я молодняка.

 Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, за формою, встановленою Мінагрополітики, і подають її структурним підрозділам облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

 Структурні підрозділи облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, узагальнюють протягом п'яти робочих днів зазначені у цьому пункті відомості та подають Мінагрополітики зведену відомість про нарахування сум дотацій за молодняк за встановленою ним формою.

Аграріїв запрошують відвідати XІ спеціалізовану виставку «АгроТехніка-2018»V З 28 лютого до 2 березня на «Арені Львів» (вул. Стрийська, 199) розпочинає роботу XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2

          З 28 лютого до 2 березня на «Арені Львів» (вул. Стрийська, 199) розпочинає роботу XІ спеціалізована  виставка  «АгроТехніка-2018».

Експозицію виставки складатиме сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві. Всього у виставці прийме участь близько 90 підприємств з різних областей України.

Упродовж двох днів у межах роботи виставки проводитимуться конференції для сільськогосподарських виробників та підприємств харчової промисловості з актуальних питань, а саме: фінансова підтримка аграрного сектору економіки у 2018 році; земельні правовідносини; практичні поради виробникам аграрного сектору економіки для участі в системі закупівель ProZorro; додаткові фінансові можливості для аграріїв через аграрні розписки; інноваційні рішення в аграрному бізнесі тощо.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у заходах.

Вхід вільний.

Методична допомога з питань охорони праці

Відповідно до наказу начальника відділу АПР Старосамбірської РДА  від 19.05.2016 року № 2/01-06 «Про створення пункту з надання організаційно-методичної допомоги з питань охорони праці» при  відділі агропромислового розвитку РДА створено Пункт з надання організаційно-методичної допомоги з питань охорони праці .

 

    Графік прийому громадян інспекторським складом

Головного управління Держпраці у Львівській області в «Пунктах з надання організаційно-методичної допомоги з питань охорони праці працівникам агропромислового комплексу» на І-й квартал 2018 року.

 

№з/п

Назва та місце знаходження Пункту

Дата

ПІБ інспектора

Представник РДА

Примітка

 

1

Відділ агропромислового розвитку Старосамбірської РДА

м.Старий Самбір

вул.Л.Галицького 40,

3 поверх, каб.305

Друга та четверта середа місяця

Питання охорони праці

Фургало Г.В.

Головний спеціаліст відділу АПР

Назарович О.Я.

 

Остання п’ятниця місяця

Питання праці

Волянський М.С.

07.02;  14.03

Питання гігієни праці

Мелетій С.І.