Старосамбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

Здійснено виїзд

27 червня 2017 року працівниками служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації із залученням представників місцевої влади здійснено виїзд, відповідно до графіку перевірок, затвердженого наказом від 10.05.2017р. №39/01-16, для перевірки умов проживання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім'ях опікунів та піклувальників на території Верхньолужоцької сільської ради.  

Здійснено виїзд

26 червня 2017 року працівниками служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації було здійснено виїзд для обстеження умов проживання двох сімей: однієї на території Стрільбицької сільської ради, іншої на території Старосамбірської міської ради. За результатами перевірок складено відповідні акти.

Здійснено виїзд

22 червня 2017 року працівниками служби у справах дітей було здійснено виїзд на територію Сусідовицької сільської ради для проведення обстеження умов проживання бабусі дитини, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації.

Виявлено сім'ю, в якій проживає четверо малолітніх дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. З батьками проведено профілактичну бесіду та поставлено дітей на облік дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

За результатами перевірок складено відпоідні акти. 

Взято участь в судовому засіданні

22 червня 2017 року працівником служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації взято участь в судовому засіданні про повернення дитини в сім'ю на виховання. 

Виділено кошти на житло дітям-сиротам

16 червня 2017 року начальником служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації взято участь в засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиоіт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

За результатами засідання Старосамбірському району було виділено кошти для придбання житла двом дітям-сиротам з родинної групи.

Здійснено виїзд

15 червня 2017 року працівниками служби у справах дітей було здійснено виїзд для обстеження умов проживання однієї підоблікової сім’ї на території Старосолянської селищної ради, в якій батьки, або особи що їх заміняють, ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків. А також обстеження умов проживання дитини, яка перебуває в притулку для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації.