Старосамбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

Відбулось VІIІ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

30 жовтня 2017 року відбулось VІIІ засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому було розглянуто 14 питань: три питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з батьків; п'ять питань про надання дозволу на вчинення правочину відносно майна, право користування яким мають неповнолітні діти; одне питання про призначення опіки; три питання про визначення порядку участі одного з батьків у вихованні дитини; визначення місця проживання двох малолітніх дітей та перегляд і затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей.

    Всі питання ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Члени комісії розглянули та затвердили індивідуальні плани дітей які перебувають на обліку у службі у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації.

Взято участь в судовому засіданні

25 жовтня 2017 року провідним спеціалістом з питань правового забезпечення служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації, взято участь в судовому засіданні про повернення дитини на виховання матері. Суд прийняв рішення позов задовільнити: повернути малолітню дитину на виховання матері та припинити стягнення аліментів.

Взято участь в судових засіданнях

17 та 18 жовтня 2017 року провідним спеціалістом з питань правового забезпечення служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації, взято участь в двох судових засіданнях: про позбавлення батька батьківських прав та про повернення дитини матері на виховання.

Здійснено виїзд

11 жовтня 2017 року працівником служби у справах дітей здійснено виїзд на територію Скелівської сільської ради для надання Пустомитівському районному суду акту обстеження умов проживання двох дітей, відносно батька яких, відкрито провадження про позбавлення його батьківських прав.

Здійснено виїзд

11 жовтня 2017 року працівниками служби у справах дітей спільно з інспекторами ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції здійснено виїзд на територію Старосолянської сільської ради з метою обстеження умов проживання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та з метою розгляду заяви щодо неналежного виконання батьківських обов'язків. 

Здійснено виїзд

4 жовтня 2017 року працівниками служби у справах дітей здійснено виїзд в с.Биличі з метою обстеження умов проживання сім'ї, для надання вподальшому висновку про доцільність усиновлення дитини.