Старосамбірська

районна державна адміністрація

Служба у справах дітей

Взято участь у судових засіданнях

16 лютого 2018 року працівниками служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації було взято участь в трьох судових засіданнях. Головний спеціаліст з питань опіки піклування та усиновлення служби у справах дітей взяв участь в судовому засіданні по справі внутрішньосімейного усиновлення. Провідний спеціаліст з питань правового забезпечення взяв участь в двох судових засіданнях щодо позбавлення одного з батьків батьківських прав.

Взято участь у судовому засіданні

6 лютого 2018 року працівником служби у справах дітей взято участь у судовому засіданні щодо обвинувачення неповнолітнього у вчиненні кримінального правопорушення. 

Взято участь в конференції "Разом для дітей"

Процес реформування інтернатних установ для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також етапи і перспективи впровадження реформи на Львівщині розглянули 1 лютого,  під час ІІ обласної конференції “Разом для дітей”.

В даній конференції взяли участь представники служби у справах дітей Старосамбірської РДА ТА об'єднаних територіальних громад, а також директори інституційних закладів Старосамбірського району.

“Громадськість, бізнес, державні структури - всі ми маємо зрозуміти, що тільки поступовий перехід до інституції виховання дитини у сім’ї відповідно до комплексу медичних, освітніх, соціальних послуг, буде результативним”, - зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос- Ворончук.

Заступник Міністра соціального політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна зазначила, що суть реформи полягає у тому, щоб не допустити потрапляння дитини до інтернатного закладу.

“Ми разом з усіма регіонами розробляємо плани реформування, які включають питання вивчення і реформування кожного закладу. Деінституціоналізація – це не закриття  інтернатів, це реформа заради отримання  дитиною родини, де про неї будуть дбати”, - наголосила Олександра Чуркіна.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба наголосив, що реформа працюватиме на інтереси дитини та сім’ї.

“Деінституціоналізація має забезпечити необхідні умови для кожної дитини для проживання у сім’ї. Тобто після народження дитини має бути і патронатна сестра, і соціальний працівник, і доступ до дитячих садочків для того, щоб можна було виявити певні відхилення у розвитку дитини якомога раніше. І тоді вжити заходів, щоб підтримати цю родину. Спеціалісти потрібні не в інтернаті, коли дитина вже має інвалідність, а на початку. Ми говоримо про трансформацію закладів для того, щоб вони надавали не послуги по утриманню, а соціальні, медичні, освітні, щоб не допустити, щоб дитина потрапила в інтернат”, - підкреслив Микола Кулеба.

У межах конференції йшлося про роль неурядових організацій, вишів та бізнесу у процесі деінституціоналізації, а також учасники розглянули міжнародний досвід реформування.

Взято участь в судовому засіданні

3 січня 2018 року провідним спеціалістом з питань правового забезпечення служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації, взято участь в судовому засіданні про позбавлення батьківських прав. Розгляд справи перенесено на 16 лютого 2018 року.

Взято участь в судовому засіданні

28 грудня 2017 року відбулось судове засідання по обвинуваченню неповнолітнього у вчиненні кримінального правопорушення. В даному засіданні взяв участь головний спеціаліст з питань запобігання бездоглядності, безпритульності, профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Старосамбірської райдержадміністрації.

Засідання суду щодо обвинувачення неповнолітнього

26 грудня 2017 року головним спеціалістом служби у справах дітей Старосамбірської РДА  взято участь в судовому засіданні за кримінальним провадженням про обвинувачення неповнолітнього у вчиненні кримінального правопорушення.