Старосамбірська

районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення

Щодо перевірки компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Відповідно до листа від 01.03.2017 року № 2025 Департаменту соціального захисту населення проведеної перевірки працівниками Західного офісу Держаудитслужби  України та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. N 558  порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Управління соціального захисту населення Старосамбірської райдержадміністрації здійснює контроль та перевірку фізичних осіб, які надають соціальні послуги,згідно з пунктом 15 постанови КМУ  фізичні  особи,  які  одержують компенсацію, зобов'язані повідомити  структурні  підрозділи  з  питань  соціального захисту населення  що призначають ці виплати, про перетин кордону, вихід на роботу та інші обставини, які можуть вплинути на умови їх призначення та виплати.

Детальніше: Щодо перевірки компенсації...

Щодо субсидій

   1. Субсидію призначено на підставі рішення комісії з урахуванням фактично проживаючих зареєстрованих осіб. Чи потрібно повторно подавати документи для розгляду питання на комісії при призначенні субсидії на наступний термін, якщо не відбулося змін? 
   Рішення районної комісії, про призначення субсидії переглядається у разі зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), а також у разі, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю або оплатив послуги (одноразово), на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.
 
   Тому, у разі відсутності змін розрахунок субсидії на наступний період здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення без повторного прийняття рішення районної комісії.

Детальніше: Щодо субсидій

До уваги радянських військовополонених

Посольство Федеративної Республіки Німеччини засвідчує свою повагу Міністерству закордонних справ України і мас честь повідомити про таке:

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовців радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебував у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 евро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особа чи спадкоємцям. Заява про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30 вересня 2015 року та була опублікована 14 жовтня 2015 року.

Детальніше: До уваги радянських...