Старосамбірська

районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення

Неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник. Як правильно приймати працівників на роботу?

ГУ Держпраці наголошує, що лише офіційно працевлаштований працівник має право на усі гарантії, які передбачені Кодексом законів про працю України.

Погоджуючись працювати неоформленими, працівники до кінця не усвідомлюють, що вони залишаються соціально незахищеними.

Неоформлені працівники  втрачають право на соціальне страхування, оскільки з їхньої зарплати не сплачуються страхові внески. У випадку хвороби такі працівники  втрачають право на отримання допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.  Також слід зазначити, що неоформленим працівникам  робота не зараховується в стаж для отримання пенсії, вони позбавляються права на пільгову пенсію.

Детальніше: Неукладений трудовий договір...

Щодо фестивалю «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків»

1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в НУ «Львівська політехніка» (корпус №4) на вул. Митрополита Андрея, 3 відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків».

Детальніше: Щодо фестивалю «Lviv Family...

Щодо номінантів на отримання призу за креативність жінок, які проживають у сільській місцевості

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України №787410/2-17/38 та листа Міністерства закордонних справ України від 14.03.2017 №413/14-119/13-751 щодо номінантів на отримання призу за креативність жінок, які проживають у сільській місцевості, управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації пропонує надати кандидатури номінантів на електронну адресу неурядової організації «Фундація» Всесвітній саміт жінок» («Women’s World Summit Foundation»), розташованої у м. Женева.

Детальніше: Щодо номінантів на отримання...

Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань"

Уряд встановив розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році. Виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", а також жертвам нацистських переслідувань передбачено у таких розмірах: 1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи - 3500 гривень; II групи - 3100 гривень; III групи - 2700 гривень; 2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, - 1200 гривень; 3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 3500 гривень; 4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 600 гривень; 5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 500 гривень.