Старосамбірська

районна державна адміністрація

Графік виїзних зустрічей голови райдержадміністрації у І півріччі 2018 року

Графік виїздів голови райдержадміністрації у населені пункти району для зустрічей з мешканцями 

№ з/п

Назва району

Назва місцевої ради

Назва населених пунктів

Дата та час поїздки

Примітка

1.

Старосамбірський

Великосільська

 

с. Великосілля

с. Потік

с. Соснівка

с. Тиха

23.01.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

19.00 год

 

2.

 

Верхньолужоцька

 

с. Верхній     

    Лужок

с. Бусовисько

30.01.2018

17.00 год.

 

18.00 год

 

3.

 

Великолінинська

 

с. Велика Лінина

с. Лаврів

06.02.2018

17.00 год

18.00 год

 

4.

 

Великосушицька

 

с. Велика    

   Сушиця

с. Буньковичі

с. Заріччя

13.02.2018

16.00 год

 

17.00 год

18.00 год

 

5.

 

Волошинівська

 

с. Волошиного

с. Росохи

20.02.2018

17.00 год.

18.00 год.

 

6.

 

Волянська

 

с. Воля

27.02.2018

17.00 год.

 

7.

 

Головецька

 

с. Головецько

с. Бабино

с. Гвоздець

06.03.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год.

 

8.

 

Грозівська

 

с. Грозьово

с. Виців

13.03.2018

17.00 год.

18.00 год.

 

9.

 

Княжпільська

 

с. Княжпіль

с. Велике

с. Мігово

с. Кропивник

20.03.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год.

19.00 год

 

10.

 

Міженецька ОТГ

 

. Міженець

с. Стороневичі

с. Зоротовичі

27.03.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

11.

 

Міженецька ОТГ

 

с. Дроздовичі

с. Вілюничі

с. Пацьковичі

03.04.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

12.

 

Мшанецька

 

с. Мшанець

с. Галівка

с. Плоске

10.04.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

13.

 

Мурованська

 

с. Муроване

с. Березів

с. Тарнавка

с. Шумина

17.04.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год.

19.00 год.

 

14.

 

Ріп’янська

 

с. Ріп’яна

с. Дністрик

с. Смеречка

24.04.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

15.

 

Скелівська

 

с. Склівка

с. Глибока

с. Засадки

08.05.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

16.

 

Слохинівська

 

с. Слохиня

с. Городовичі

с. Поляна

с. Сливниця

15.05.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

19.00 год.

 

17.

 

Солянуватська

 

с. Соляну ватка

с. Губичі

22.05.2018

17.00 год.

18.00 год

 

18.

 

Стар’явська

 

с. Стар’ява

с. Катина

с. Лопушниця

29.05.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

 

19.

 

Страшевицька

 

с. Страшевичі

с..Кобло

с. Созань

05.06.2018

17.00 год.

18.00 год

19.00 год.

 

20.

 

Стрілківська

 

с. Стрілки

с. Лопушанка-    

   Хомина

12.06.2018

17.00 год.

18.00 год

 

21.

 

Стрільбицька

с. Стрільбичі

19.06.2018

18.00 год.

 

22.

 

Тернавська

 

с. Тернава

с. Поляна

с. П’ятниця

с. Рожеве

26.06.2018

16.00 год.

17.00 год.

18.00 год

19.00 год.

 

 

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                (підпис)                   О.Е.Бонк