Старосамбірська

районна державна адміністрація

Графік виїзних зустрічей на 2017 рік додаток

Графік виїзних зустрічей  голови райдержадміністрації

у населених  пунктах Старосамбірського району додаток

з/п

Назва місцевої ради

Назва населених пунктів

Дата та час поїздки

Примітка

  1.  

Княжпільська

сільська рада

 

с. Княжпіль

с. Велике

04.04.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

  Голова РДА

  1.  

Княжпільська

сільська рада

 

с.Мігово

с. Кропивник

11.04.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Лютовиська

сільська рада

 

с. Лютовисько

с. Биличі

19.04.2017р.

14.00 год.

15.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Лютовиська

сільська рада

 

с. Букова

с. Ракова

25.04.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Міженецька

сільська рада

 

с. Дроздовичі

с. Вілюничі

с. Пацьковичі

03.05.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Міженецька

сільська рада

 

с.Міженець

с. Стороневичі

с. Зоротовичі

10.05.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Мшанецька

сільська рада

 

с.Мшанець

с. Галівка

с. Плоске

16.05.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Мурованська

сільська рада

 

с.Муроване

с. Березів

23.05.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Мурованська

сільська рада

 

с. Шумина

с.Тернавка

30.05.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Новоміська

сільська рада

 

с.Нове Місто

с. Боневичі     

с. Комаровичі

06.06.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Новоміська

сільська рада

 

с. Грабівниця

с. Городисько

с.Посада- Новоміська

13.06.2017р.

12.00 год.

14.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

 

  1.  

Новоміська

сільська рада

 

с. Болозів

с. Нижня Вовча

с. Грушатичі

20.06.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Новоміська

сільська рада

 

с. Дешичі

с. Саночани

с. Чижки

27.06.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Новоміська

сільська рада

 

с. Конів

с. Товарна

04.07.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Ріп’янська

сільська рада

 

с.Ріп’яна

с. Дністрик

с.Смеречка

11.07.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Скелівська

сільська рада

 

с.Скелівка

с. Глибока

с. Засадки

18.07.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Слохинівська

сільська рада

 

с.Слохиня

с. Городовичі

25.07.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Слохинівська

сільська рада

 

с. Поляна

с. Сливниця

01.08.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Солянуватська сільська рада

 

с.Солянуватка

с.Губичі

08.08.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

 

   Голова РДА

  1.  

Стар’явська

сільська рада

 

с.Стар’ява

с. Катина

с.Лопушниця

15.08.2017р.

14.00 год.

16.00 год.

18.00 год.

 

   Голова РДА