Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №322/01-04 від 18.05.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статей 356, 357 Цивільного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для здійснення передачі у спільну часткову власність жителю (місце проживання)  Сидору Роману Михайловичу (свідоцтво про право на спадщину за законом НМХ 049574) - 1/2 земельної частки (паю), жителю (місце проживання) Сидору Ігорю Михайловичу (свідоцтво про право на спадщину за законом НМХ 049573) - 1/2 земельної частки (паю), загальною площею 1,38 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №060234 та загальною площею 0,76 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №060385 із земель пайового фонду на території Скелівської сільської ради.
  2. Громадянам Сидору Р.М. та Сидору І.М., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

Голова                                                                                                                 О.Е.Бонк