Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №320/01-04 від 18.05.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 118, 122, 186 Земельного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі   (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Проць Івану Ярославовичу площею 1,65 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №058816, площею 1,05 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №058568 та на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом НМЕ №772042 із земель пайового фонду, розташованого поза межами населеного пункту на території Торчиновицької сільської ради.
  2. Громадянину Проць І.Я., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                         О.Е.Бонк