Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №309/01-04 від 16.05.2018

Про організацію проведення обліку

дітей та роботи щодо охоплення

навчанням дітей і підлітків шкільного

віку в Старосамбірському районі у 2018 році

 

Відповідно до статті 6, пункту 6 статті 13, пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 35 Закону України «Про освіту», статей 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.05.2008 №449/0/5-08 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей та підлітків шкільного віку в районах і містах Львівської області», з метою повного і своєчасного обліку дітей і підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти:

 1. Забезпечити виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684.
 2. Відділу освіти райдержадміністрації (Беницький Б.В.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О. С.), Старосамбірському відділенню  поліції  Самбірського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області                 (Чекас Р. О.) розробити спільні заходи щодо охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку для здобуття повної загальної середньої освіти.
 3. Координацію роботи з обліку дітей та підлітків шкільного віку доручити відділу освіти райдержадміністрації (Беницький Б.В.).
 4. Затвердити перелік територій обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами району, що додається.
 5. Призначити уповноважених для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку з числа працівників:

        - підприємств житлового господарства, міських, селищних і сільських рад;

        - житлово-будівельних та житлових кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, гуртожитків, відомчих будинків;

        - загальноосвітніх навчальних закладів;

        - органів внутрішніх справ, служби у справах дітей.

 1. Створити робочу групу з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку з числа уповноважених осіб згідно з додатком.
 2. До 22.05.2018 голові робочої групи (Пупа Р.Р.) провести настановну нараду для членів робочої групи з питань організації обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі.
 3. Головам міських, селищних та сільських рад:

        8.1. Організувати на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються у підприємствах житлового господарства, правліннях житлово-будівельних кооперативів, об’єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, роботу щодо складання списків дітей і підлітків шкільного віку за встановленою формою, окремо на дітей яким до 1 вересня 2018 року виповнюється 5 років і дітей і підлітків, яким до 1 вересня 2018 року виповнюється 6-18 років   (на кожен рік народження окремо) в розрізі мікрорайонів шкіл в електронному вигляді та два примірники в друкованому вигляді.

        8.2. До 22.05.2018 провести звірку вулиць, які закріплені за підприємствами житлового господарства та школами і представити у відділ освіти райдержадміністрації діючий реєстр житлового фонду району та надати повну інформацію про дислокацію приватних, відомчих будинків, гуртожитків, житлово-будівельних кооперативів.

        8.3.  До 10.08.2018 подати складені та узгоджені, у встановленому порядку, списки у відділ освіти райдержадміністрації.

 1. Відділу освіти райдержадміністрації (Беницький Б. В.):

         9.1. До 20.08.2018 подати уточнені списки дітей і підлітків шкільного віку на затвердження у районну державну адміністрацію.

         9.2. До 23.08.2018 затвердженні списки дітей і підлітків шкільного віку подати закладам освіти району згідно з їх закріпленням за територіями обслуговування.

         9.3. До 05.09.2018 забезпечити, на підставі поданих списків, перевірку навчання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі  до навчального закладу.

        9.4. До 10.09.2018 сформувати списки учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах.

         9.5. До 15.09.2018 сформувати списки учнів, місце навчання яких не встановлено та подати їх в службу у справах дітей.

 1. Старосамбірському відділенню  поліції  Самбірського відділу поліції  ГУ НП у Львівській області (Чекас Р. О.), службі у справах дітей райдержадміністрації         (Досяк О. С.) надавати необхідну допомогу закладам освіти в організації обліку дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території району та до 10.10.2018 подати голові робочої групи розширену інформацію про дітей, місце навчання яких не встановлено.
 2. До 10.10.2018 відділу освіти райдержадміністрації (Беницький Б.В.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О. С.) підготувати звіти про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі та подати голові робочої групи.
 3. За результатами проведеної роботи з питань охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку провести у жовтні 2018 року засідання Координаційної ради.
 4. Комунальному закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (Войтів Ю.Я.) забезпечити організацію обліку та складання списків дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, а також тих, які не можуть навчатися за висновками обласної психолого-медико-педагогічної консультації.
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                      О.Е. Бонк

                                                                              

 

                            

                                                                Затверджено

                                                                розпорядженням голови

                                                               райдержадміністрації

                                                               16 травня 2018 року №309/01-04

 

Перелік територій обслуговування, закріплених за

загальноосвітніми навчальними закладами району

 

Назва міських, сільських, селищних рад

Назва населених пунктів та вулиць

Назва навчального закладу

Старосамбірська міська рада

м.Старий Самбір: вул. Б.Хмельницького, В.Великого, Вишневий перевулок, Вітовського, Гагаріна, Гайова, Героїв Берестечка, Гоголя, Дашо, Дністрова, Довбуша, Дрогобицька, Дрогобицька - бічна, Заньковецької, Зарічна, Зелена, Зиблікевича, І.Франка, В.Івасюка, Козацька, Коновальця, Коцюбинського, Крута, Л.Галицького, Б.Лепкого.

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника

Старосамбірська міська рада

м.Старий Самбір: вул. Л.Українки, Листопадова, Мазепи, Миру, Молодіжна, Нагірна, О.Ольжича, Орла, Героя України Богдана Сольчаника, Промислова,

пл. Ринок, Ровдича, Сагайдачного, Садова, С.Бандери, Січових Стрільців, Сонячна, Стефаника, Чайковського, Чорновола, Шевченка, Шевченка - бічна, Шептицького, Шухевича, Яблунева.

Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. № 2

Добромильська міська рада

м.Добромиль: вул. Л.Галицького, Мазепи, Хирівська, Грушевського, Пасічна, Чехова, Салінарна, Хмельницького, Річна, Симоненка, Торгова, Січових Стрільців, Базарна, В.Івасюка, В.Стуса, площа Ринок, Міцкевича, Садова, Замкова, Л.Українки, Гоголя, Зелена, Листопадова, Садова, Замкова, Довбуша, Островського, Гастелло, Спортивна, Вишнева, Пасічна, Сагайдачного, Галана, О.Кобилянської, Лисенка, Щорса, Мічуріна.

Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст.

Хирівська міська рада

М.Хирів: вул. Дорошенка, Б.Хмельницького, Самбірська, Добромильська, Січових Стрільців, Галана, Шептицького, Залізнична, Шевченка, Злуки, Шевченка – бічна, Я.Мудрого, Л.Українки, 9-го Травня, Садова, Стефаника, Стуса, Гагаріна, Крушельницької, В.Великого, В.Івасюка, Коцюбинського, Шкільної, пл.Галицька, Левицького, Стадіонна, Миру, Полуботка, І.Франка.

Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст.

Старосолянська селищна рада

смт. Стара Сіль, Стара Ропа, с. Тварі

Старосолянська ЗСШ І-ІІІ ст., Староропська ЗСШ І-ІІ ст.

Білицька сільська рада

с. Біличі

Білицька ЗСШ І-ІІ ст.

Великосільська сільська рада

с. Великосілля, с.Потік, с.Соснівка, с.Тиха

Великосільська ЗСШ І-ІІ ст.

Верхньолужоцька сільська рада

с. Верхній Лужок, с.Бусовисько

Верхньолужоцька ЗСШ І-ІІ ст. Бусовивька ЗСШ І-ІІ ст.

Великолінинська сільська рада

с.Велика Лінина, с.Лаврів

 

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад   І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с.Велика Лінина»

Великосушицька сільська рада

с.Велика Сушиця, с.Буньковичі, с.Заріччя

Великосушицька ЗСШ І-ІІ ст.

Волошинівська сільська рада

с.Волошиново, с.Росохи

Волошинівська ЗСШ І-ІІ ст.

Волянська сільська рада

с.Воля

Волянська ЗСШ І-ІІ ст..

Головецька сільська рада

с.Головецько, с.Бабино, с.Гвоздець

Головецька ЗСШ  І-ІІІ ст.

Грозівська сільська рада

с.Грозьово, с.Виців

Грозівська ЗСШ І-ІІ ст.

Княжпільська сільська рада

с.Княжпіль, с.Велике, с.Мігово, с.Кропивник

Княжпільська ЗСШ І-ІІ ст., Мігівська ЗСШ І-ІІ ст.

Мшанецька сільська рада

с. Мшанець, с.Галівка, с.Плоске

Мшанецька ЗСШ І ст.

Мурованська сільська рада

с.Муроване, с.Березів, с.Тарнавка, с.Шумина

Мурованська ЗСШ І-ІІ ст.

Ріп’янська сільська рада

с.Ріп’яно, с.Дністрик, с.Смеречка

Ріп’янська ЗСШ І-ІІ ст.

Скелівська сільська рада

с.Скелівка, с.Глибока, с.Засадки

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с.Скелівка»

Слохинівська сільська рада

с.Слохиня, с.Городовичі, с.Поляна, с.Сливниця

Городовицька ЗСШ І-ІІ ст.

Солянуватська сільська рада

с.Солянуватка, с.Губичі

Солянуватська ЗСШ І-ІІ ст.

Стар’явська сільська рада

с.Стар’ява, с.Лопушниця, с.Катино

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с.Стар’ява», Лопушницька ЗСШ І-ІІ ст.

Страшевицька сільська рада

с.Страшевичі, с.Кобло, с.Созань

Страшевицька ЗСШ І-ІІ ст., Коблянська ЗСШ І-ІІ ст.

Стрілківська сільська рада

с.Стрілки, с.Лопушанка-Хомина

Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст, Лопушанська ЗСШ І-ІІ ст.

Стрільбицька сільська рада

с.Стрільбичі

Стрільбицька ЗСШ І-ІІІ ст.

Тернавська сільська рада

С.Тернава, с.Поляна, с.П’ятниця. с.Рожеве

Тернавська ЗСШ І-ІІ ст., П’ятницька ЗСШ І-ІІ ст.

Терлівська сільська рада

с.Терло. с.Максимівка

Терлівська ЗСШ І-ІІ ст.

Тершівська сільська рада

с.Тершів, с.Завадка, с.Спас, с.Сушиця

Тершівська ЗСШ І-ІІ ст., Спаська ЗСШ І-ІІ ст.

Тисовицька сільська рада

с.Тисовиця

Тисовицька ЗСШ І-ІІ ст.

Топільницька сільська рада

с.Топільниця, с.Недільна

НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с.Топільниця»

Торчиновицька сільська рада

с.Торчиновичі, с.Торгановичі, с.Бачина, с.Морозовичі

Торчиновицький ЗСШ І-ІІ ст., НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад  с.Торгановичі»

Трушевицька сільська рада

с.Трушевичі, с. Підмостичі,

с.Передільниця

ЗСШ I-II ст.

с.Передільниця

Тур’ївська сільська рада

с.Тур’є

Тур’ївська ЗСШ І-ІІІ ст.

Чаплівська сільська рада

с.Чаплі, с.Гуманець, с.Іванів, с.Павлівка, с.Райнова

Чаплівська ЗСШ І-ІІ ст., Гуманецька ЗСШ І-ІІ ст.

Ясенице-Замківська сільська рада

с.Ясениця-Замкова, с.Велика Волосянка, с.Піцарево

Ясенице-Замківська ЗСШ І-ІІ ст.

 

                   __________________________________________________

 

    

                                                                                    Додаток

                                                                                     до розпорядження голови

                                                                                     райдержадміністрації

                                                                                    16 травня 2018 року №309/01-04

 

 

Склад

робочої групи з питань

організації обліку дітей

і підлітків шкільного віку

 

Пупа Руслан Романович                      -

перший заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи.

Сива Любов Степанівна                       -

методист РІМЦ відділу освіти райдержадміністрації, секретар робочої групи.

                                        

                                                Члени робочої групи:

 

Беницький Богдан Володимирович    -

начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Зубальський Тарас Зіновійович         -

завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Досяк Олег Степанович                       -

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Карпінська Лілія Миколаївна            -

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

Багряк Надія Андріївна                     -

головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

Чекас Роман Орестович                     -

начальник Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області   (за згодою).

 

 

Керівник апарату                                                                         М.М.Год