Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №287/01-04 від 04.05.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 118, 122, 186 Земельного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання)Чижовичу Ігору Івановичу площею 0,94 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №0165839 та на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом ВЕР №120270 з земель пайового фонду, розташованого поза межами населеного пункту с.Лютовиська Старосамбірського району, на території Воютицької сільської ради.
  2. Громадянину Чижовичу І.І., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                     О.Е.Бонк