Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №285/01-04 від 03.05.2018

Про заходи з підготовки проведення

оздоровлення дітей та учнівської молоді

району в літній період 2018 року

 

       Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання рішення Колегії  райдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №10/02-30 «Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2018 року»:

  1. Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.) :

       1.1. Надати до 15 травня 2018 року управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про уточнені дані дітей, батьки яких брали участь в зоні проведення антитерористичної операції.

     1.2. Розробити заходи з оздоровлення та відпочинку учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у літній період 2018 року та подати на затвердження голові райдержадміністрації до 30 квітня 2018 року.

     1.3. Розглянути питання відновлення роботи оздоровчого табору «Карпати» на базі пришкільного інтернату Стрілківської ЗСШ І-ІІІ ступенів для дітей пільгових категорій населення району.

  1. Сільським, селищним та міським головам району надати до 15 травня 2018 року управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про уточнені дані дітей з багатодітних сімей, які проживають на території району.
  2. Рекомендувати Нижанковицькому селищному голові  Смолінському В.О., Новоміському сільському голові Кулясу П.П., Міженецькому сільському голові Брицькому В.М. розглянути питання про виділення коштів з місцевого бюджету на проведення оздоровлення та відпочинку у літній період учнів загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території відповідних рад.
  3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.):

4.1. Організувати і провести інформаційну – роз’яснювальну кампанію щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

4.2. Організувати і провести оздоровлення дітей пільгових категорій під час оздоровчої кампанії в 2018 році. За результатами роботи подати 1 вересня 2018 року інформаційну довідку голові районної державної адміністрації.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова                                                                                             О.Е.Бонк