Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №284/01-04 від 03.05.2018

Про соціальний захист учасників бойових

дій, які брали участь в АТО та

членів сімей загиблих учасників АТО

 

       Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №11/02-30 «Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО»:

  1. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації   Петрівській Л.І. забезпечувати фінансування заходів Програми соціальної підтримки добровольців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік відповідно до рішення сесії Старосамбірської районної ради від 26.12.2017 №324.
  2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації       (Цебак С.І.):

2.1. Забезпечувати цільове використання коштів на заходи районної Програми соціальної підтримки добровольців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік.

2.2. Протягом 2018 року вживати заходів для реалізації в районі Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки.

2.3. Систематично інформувати громадськість через засоби масової інформації та веб-сайт райдержадміністрації щодо проведеної роботи із соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

2.4. Внести на розгляд чергової сесії Старосамбірської районної ради питання щодо виділення коштів для надання пільг з оплати житлово- комунальних послуг бійцям добровольцям АТО в розмірі 75 відсотків.

2.5. Підготувати пропозиції щодо організації психологічної реабілітації демобілізованих АТО району за пропозицією громадської організації «Старосамбірське об’єднання ветеранів бойових дій АТО».

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                               О.Е Бонк