Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №279/01-04 від 03.05.2018

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статей 356, 357 Цивільного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для здійснення передачі у спільну часткову власність жительці (місце проживання) Лучишин Галині Іванівні (свідоцтво про право на спадщину за законом ННА 375764) - 1/3 земельної частки (паю), жителю (місце проживання) Лучишин Юрію Івановичу (свідоцтво про право на спадщину за законом ННА 375767) - 1/3 земельної частки (паю), жительці (місце проживання) Гері Оксані Іванівні (свідоцтво про право на спадщину за законом ННА 375766) - 1/3 земельної частки (паю), загальною площею 1,60 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №052590 із земель пайового фонду на території Новоміської сільської ради.
  2. Громадянам Лучишин Г.І., Лучишин Ю.І. та Гері О.І., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

Голова                                                                                                                 О.Е.Бонк