Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження № 251/01-04 від 16.04.2018

Про передачу нерозподілених

(невитребуваних) земельних часток

(паїв) в оренду для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

 

   Відповідно до статей 21, 36, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевостях) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Закону України «Про оренду землі», постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2000 року №119 «Про затвердження Порядку реєстрації договорів оренди земельної частки (паю)»:

  1. Визнати земельні частки (паї), як такі, що нерозподілені (невитребувані), загальною площею 3,5 га, що розташовані поза межами населеного пункту Скелівської сільської ради.
  2. Передати в оренду нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) терміном на 7 років ТОВ «Норбілк Агрі» загальною площею 3,5 га на території Скелівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

   Межі нерозподілених ділянок визначені згідно з проектом землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на території Скелівської сільської ради.

  1. Встановити ставку орендної плати на зазначений термін в розмірі 12 %   від нормативної грошової оцінки земельних ділянок з урахуванням коефіцієнтів індексації на поточний рік.
  2. Директору ТОВ «Норбілк Агрі» Клібборн О.В.:

  4.1. У місячний термін укласти договір оренди згідно з чинним законодавством, в якому передбачити, що у разі набуття  громадянами права власності на нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї), договір оренди підлягає перереєстрації.

  4.2. Використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

  4.3. Провести реєстрацію договорів оренди земельних часток (паїв), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку реєстрації договорів оренди земельної частки (паю)» від 24.01.2000 №119.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                           О.Е.Бонк