Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №229/01-04 від 30.03.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

    Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,  22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Дзюнику Володимиру Степановичу, яка розташована на території Новоміської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Дзюнику Володимиру Степановичу площею 0,7170 га з кадастровим номером 4625180400:06:000:0151 із земель пайового фонду на території  Новоміської сільської ради.
  3. Громадянину Дзюнику В.С., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський  І.С.), Новоміському  сільському голові    Кулясу П.П., внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.       
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                                     О.Е.Бонк