Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №215/01-04 від 28.03.2018

Про виділення коштів з районного бюджету

Відповідно до статті 6, пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Старосамбірської районної ради: від 26 грудня 2017 року № 324 “Про районний бюджет Старосамбірського району на 2018 рік», від 23 лютого 2018 року №334 «Про затвердження цільових програм на 2018 рік» та витягу з протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 30 січня 2018 року №1, з метою виконання заходів «Програми створення районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об`єктах Старосамбірського району на 2018 рік»:

  1. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Петрівській Л.І. зменшити кошти резервного фонду Старосамбірського районного бюджету на 2018 рік в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень, збільшивши КПКВК 0218110 “Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха”.
  2. Начальнику відділу фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Дякун У.Я. виділені кошти з районного бюджету в сумі 50000 (П’ятдесят тисяч) гривень використати для поповнення районного резерву матеріально - технічних ресурсів паливо – мастильними матеріалами, з метою запобігання виникнення можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку із таненням снігу та проходженням льодоходу на ріках району, вчасного розчищення підмостових створів, водопропускних труб, придорожніх кюветів для забезпечення безпечного проходження талих вод, льодоходу, повені.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Петрівська Л.І.) внести відповідні зміни до бюджету на 2018 рік з подальшим затвердженням на черговій сесії районної ради та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.                                                

        

Голова                                                                                           О.Е. Бонк