Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №189/01-04 від 20 березня 2018 року

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,  22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання)  Карабіну Тарасу Михайловичу, яка розташована на території Міженецької сільської ради  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Карабіну Тарасу Михайловичу площею 0,4027 га з кадастровим номером 4625183300:04:000:0299  із земель пайового фонду на території  Міженецької  сільської   ради.
  3. Громадянину Карабіну Т.М., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовському І.С.), Міженецькому сільському голові Брицькому В.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.       
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                                                                    О.Е.Бонк