Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №29/01-10 від 15.03.2018

Про підготовку і проведення засідання Колегії

Старосамбірської районної  державної адміністрації

 

  1. Провести засідання Колегії Старосамбірської районної державної адміністрації 17 квітня 2018 року о 10.00 годині.
  2. На розгляд Колегії Старосамбірської райдержадміністрації винести такі питання:  

2.1. Про виконання Програми соціально – економічного і культурного розвитку Старосамбірського району у І кварталі 2018 року.

Доповідає:     Масляк Микола Степанович – начальник відділу економічного розвитку,

                       торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

Співдоповідають: Юрчик Петро Ярославович – начальник відділу культури райдержадміністрації

                              Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації

                              Войтів Юрій Ярославович – головний лікар комунального закладу

                              Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»

                              Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

                             Курій Ярослав Петрович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

                             Гриценко Світлана Іванівна – голова комісії з припинення юридичної

                            особи Старосамбірського районного центру зайнятості

Запрошені:         Сільські, селищні, міські голови.

                            Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                            райдержадміністрації та служб району.

 

2.2. Про виконання районного бюджету та бюджету району у І кварталі 2018 року.

Доповідає:       Петрівська Леся Ігорівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації

Запрошені:      Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                         райдержадміністрації та служб району.

                         Сільські, селищні, міські голови.

 

2.3. Про підсумки роботи бюджетних установ, підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та дорожнього господарства району в осінньо – зимовий період 2017/18 року.

Доповідають:   Зубальський Тарас Зіновійович – завідувач сектору житлово-комунального

                          господарства та будівництва райдержадміністрації

                         Масляк Микола Степанович – начальник відділу економічного

                         розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

Співдоповідають: Юрчик Петро Ярославович – начальник відділу культури райдержадміністрації

                               Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації

                               Войтів Юрій Ярославович – головний лікар комунального закладу Старосамбірської

                               районної  ради   «Старосамбірська центральна районна лікарня»

                               Клибаник Микола Дем’янович – директор КП «Старий   Самбіртеплокомуненерго»

                               Антошик Василь Іванович – начальник КП «Старосамбірське МВКГ»  

                               Гривнак Володимир Миронович – начальник філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівоблавтодор»

                               Яворський Микола Йосипович – начальник філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівоблавтодор»

                              Хомич Андрій Іванович – фахівець з адміністративної діяльності Старосамбірської дільниці

                              Самбірського  відділення ПАТ «Львівгаз»

                                Волощак Андрій Романович – начальник Старосамбірського РЕМ ПАТ «Львівобленерго»  

Запрошені:             Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                                райдержадміністрації та служб району.

                               Сільські, селищні, міські голови.

 

2.4. Про затвердження заходів по підготовці закладів освіти району до навчального 2018-2019 року.

Доповідають: Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти  райдержадміністрації

                       Брицький Володимир Михайлович – Міженецький сільський голова

                       Куляс Петро Петрович – Новоміський сільський голова

                       Смолінський Володимир Осипович – Нижанковицький селищний голова                

Запрошені:    Сільські, селищні, міські голови.

                        Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                        райдержадміністрації та служб району.

 

2.5 Про заходи з підготовки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді району в літній період 2018 року.

Доповідають: Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

                       Багряк Надія Андріївна – в.о. начальника відділу освіти       райдержадміністрації

                       Брицький Володимир Михайлович – Міженецький сільський голова

                       Куляс Петро Петрович – Новоміський сільський голова

                       Смолінський Володимир Осипович – Нижанковицький селищний голова                

Запрошені:    Сільські, селищні, міські голови.

                       Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                       райдержадміністрації та служб району.

 

2.6 Про соціальний захист учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.

Доповідає:     Цебак Семен Іванович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Запрошені:    Сільські, селищні, міські голови.

                       Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                       райдержадміністрації та служб району.

 

2.7 Про стан благоустрою території населених пунктів Старосамбірського району.

Доповідає:    Зубальський Тарас Зіновійович – завідувач сектору житлово-  

                       комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

Запрошені:    Сільські, селищні, міські голови.

                       Керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів

                       райдержадміністрації та служб району.

 

  1. Робочим групам з підготовки питань для розгляду на засіданні Колегії райдержадміністрації до 10 квітня 2018 року підготувати відповідні довідки, інформації, проекти рішень. Подати довідки, інформації, проекти рішень на паперових носіях у відділ з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та проекти рішень на електронних носіях у загальний відділ апарату райдержадміністрації:

3.1. Робочій групі:   Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                Масляк М.С. - член робочої групи

                                Юрчик П.Я. - член робочої групи

                                Багряк Н.А.- член робочої групи

                                Войтів Ю.Я.- член робочої групи

                                Цебак С.І. - член робочої групи

                                Курій Я.П. - член робочої групи

                                Гриценко С.І.- член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.1 цього доручення.

 

3.2. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                               Петрівська Л.І. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.2 цього доручення.

 

3.3. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                               Зубальський Т.З. - член робочої групи

                               Масляк М.С. - член робочої групи Юрчик П.Я. - член робочої групи

                               Багряк Н.А. - член робочої групи

                               Войтів Ю.Я. - член робочої групи

                               Клибаник М.Д. - член робочої групи

                               Антошик В.І. - член робочої групи

                               Гривнак В.М. - член робочої групи

                               Яворський М.Й. - член робочої групи

                               Хомич А.І. - член робочої групи

                               Волощак А.Р. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.3. цього доручення.

 

3.4. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                Багряк Н.А. - член робочої групи

                                Брицький В.М. - член робочої групи

                                Куляс П.П. - член робочої групи

                                Смолінський В.О. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.4 цього доручення.

 

3.5. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                               Цебак С.І. - член робочої групи

                               Багряк Н.А. - член робочої групи

                               Брицький В.М. - член робочої групи

                               Куляс П.П. - член робочої групи

                              Смолінський В.О. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.5 цього доручення.  

 

3.6. Робочій групі:  Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                                Цебак С.І. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.6 цього доручення.  

 

3.7. Робочій групі: Пупа Р.Р. - керівник робочої групи

                               Зубальський Т.З. - член робочої групи

з питання, вказаного в п.2.7 цього доручення.  

  1. 4. Всім запрошеним бути готовими до виступу на засіданні Колегії райдержадміністрації.
  2. 5. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.                                                       

                                                                                                        

 

                                                                                                           Орест Бонк