Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №180/01-04 від 14.03.2018

Про призначення відповідальних

осіб за профілактику алкоголізму

та наркоманії серед дітей та молоді

в Старосамбірському районі

 

    Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 3 доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 15.08.2017  №77/0/6-17»:
  1. Призначити координатором та відповідальною в Старосамбірському районі за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді в Старосамбірському районі Турянську Лесю Миколаївну – заступника директора – начальника відділу соціальної роботи Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відповідальними: Лужецьку Галину Михайлівну - головного спеціаліста бездоглядності, безпритульності та профілактики серед дітей служби у справах дітей Старосамбірської районної державної адміністрації, Васурчак Наталю Євгенівну – головного спеціаліста сектору молоді та спорту Старосамбірської районної державної адміністрації, Маник Марію Ярославівну – головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Старосамбірської районної державної адміністрації.
  2. Визначені відповідальні особи подають інформацію та вносять пропозиції координатору із реалізації заходів з профілактики алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді в Старосамбірському районі.
  3.  Координатор розробляє і подає на затвердження голові районної державної адміністрації основні заходи профілактики запобігання алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді в Старосамбірському районі
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації

Пупу Р.Р.

Голова                                                                                                                  О.Е.Бонк