Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №167/01-04 від 07.03.2018

Про підготовку і проведення чергового

призову на строкову військову службу

у 2018 році громадян 1991-2000

років народження

 

          Відповідно до статей 6, 27, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України “Про військовий обов¢язок і військову службу”, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 5 березня 2018 року №184/0/5-18 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», враховуючи лист Старосамбірського районного військового комісаріату від 16.02.2018 №503, з метою забезпечення своєчасної підготовки і якісного проведення призову громадян на строкову військову службу в Збройні сили України:

  1. Створити Старосамбірську районну призовну комісію у складі, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити графік роботи Старосамбірської районної призовної комісії на період проведення призову у Старосамбірському районі, згідно з додатком 2.
  3. Старосамбірській районній призовній комісії у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року провести призов на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  4. Військовому комісару Старосамбірського районного військового комісаріату Зайцеву В.О. у квітні - травні та жовтні – листопаді 2018 року провести відправку громадян чоловічої статі на військову службу до Збройних Сил України, інших військових формувань України та Державної спеціальної служби транспорту.

  5.Головному лікарю комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіву Ю.Я.:

  5.1. Виділити лікарів - спеціалістів для медичного огляду призовників під час проведення призову на строкову військову службу, згідно з додатком 3.

 5.2. Визначити лікувальні заклади для медичного обстеження та лікування призовників.

 5.3. Перед медичним оглядом призовників, забезпечити безкоштовне виконання медичних заходів, визначених у пункті 2.5 розділу ІІ «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», яке затверджене наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402, пов’язаних з проведенням щеплень та лабораторних обстежень, своєчасне надання Старосамбірському районному військовому комісаріату необхідної медичної документації на призовників, які підлягають призову.

5.4. Забезпечити призовну дільницю необхідним медичним обладнанням, інструментами і медикаментами.

5.5. Організувати на призовній дільниці заняття з призовниками щодо питань профілактики ВІЛ/СНІДу та виділити відповідних медичних фахівців.

  1. Виконавчим комітетам сільських, селищних та міських рад у разі отримання розпорядження Старосамбірського районного військового комісаріату щодо оповіщення призовників про їх явку на призовну дільницю для їх призову на строкову військову службу:

6.1. Здійснити оповіщення, зазначених у розпорядженні призовників, про їх виклик до Старосамбірського районного військового комісаріату за місцем їх проживання або, у разі їх відсутності, довести вимогу про виклик до відома власників будинків, у яких вони проживають, шляхом вручення повісток та забезпечити контроль їх прибуття.

6.2. Звертатися до Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до Старосамбірського районного військового комісаріату.

  1. Т.в.о начальника Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області Голубцю В.В.:

7.1. Забезпечити у квітні - травні та жовтні – листопаді 2018 року охорону громадського порядку на призовній дільниці і збірному пункті відповідно до заявки Старосамбірського районного військового комісаріату.

7.2. За зверненнями органів місцевого самоврядування та Старосамбірського районного військового комісаріату здійснювати, у встановленому порядку, розшук, затримання і доставку до Старосамбірського районного військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

7.3. Забезпечити Старосамбірський районний військовий комісаріат відомостями про призовників щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство, яких притягнуто до кримінальної відповідальності, а також, про осіб, які викликались до відділення поліції з приводу антисуспільної поведінки, зловживання алкоголем та наркотичними засобами, тощо.

        7.4. В дні медичного огляду та здачі аналізів юнаками направляти в поліклінічне відділення комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» 2 особи з числа дільничних інспекторів для  підтримання громадського порядку.

  1. Директору районного радіомовлення “Голос Прикарпаття” Макару І.І., постійно інформувати населення  про хід проведення призову.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                          О.Е. Бонк            

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

7 березня 2018 року №167/01-04

 

Склад

Старосамбірської районної призовної комісії

1.Основний склад:

Пупа Р.Р.

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Кубин С.М.

- медична сестра комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня», секретар призовної комісії                        (за згодою).

 

                                         Члени комісії:

Зайцев В.О.

- військовий комісар Старосамбірського районного військового комісаріату                        (за згодою)

Багряк Н.А.

- головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

Сигерич Р.О.

- заступник начальника Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області                         (за згодою)

Урбан Р.П.

- лікар – хірург комунального закладу Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" (за згодою);

Фурдичко М.М.

- керівник психологічної служби відділу освіти райдержадміністрації;

2. Дублюючий склад :

Бонк О.Е.

- голова райдержадміністрації, голова комісії

Дубей А.І.

медична сестра комунального закладу Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня", секретар комісії (за згодою).

 

 

                                           Члени комісії:

Шацило І.Є.

- заступник військового комісара Старосамбірського районного військового комісаріату (за згодою)

 

- провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

Най М.Р.

- начальник сектору превенції патрульної поліції Старосамбірського відділення поліції Самбірського відділу поліції головного управління НП у Львівській області (за згодою).

Костецький Р.М.

- лікар-хірург комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» (за згодою).

Дика Г.З.

- фахівець із соціальної роботи ІІ категорії відділу соціальної роботи Старосамбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою).

  

Керівник апарату                                                                           М.М.Год                            

                                                               

 

                                                                         Додаток 3

                                                                         до розпорядження голови

                                                                        районної державної адміністрації

                                                                        7 березня 2018 року №167/01-04

 

Список лікарів - спеціалістів для медичного

огляду призовників під час проведення

призову на строкову військову службу

 

Основний склад:

Боженюк Надія Іванівна

- лікар-терапевт комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Костецький Роман Михайлович

- лікар-хірург комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»

Коваль Оксана Романівна

- лікар-отоларинголог комунального закладу   Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»

Вересович Людмила Ярославівна

- лікар-офтальмолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Смагула Роман Михайлович

- лікар-стоматолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Головчак Тетяна Василівна

- лікар-психіатр комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Павліш Наталя Михайлівна

- лікар-невропатолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня».

Ільків Іван Йосипович

- лікар-дерматовенеролог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

 

Дублюючий склад:

Левицька Галина Михайлівна

- лікар-терапевт комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Горбовий Олег Володимирович

- лікар-хірург комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Лех Павло Іванович

- лікар-отоларинголог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Каспер Ярина Володимирівна

- лікар-офтальмолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Лаврів Олег Йосипович

- лікар-психіатр комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Багряк Марія Степанівна

- лікар-стоматолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Опалінська Галина Василівна

- лікар-дерматовенеролог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня»;

Скипакевич Галина Василівна

- лікар - невропатолог комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня».

 

Керівник апарату                                                                            М.М.Год

  

                                                                           Додаток 2

                                                                           до розпорядження голови

                                                                            районної державної адміністрації

                                                                           7 березня 2018 року №167/01-04

 

Графік роботи призовної комісії

та роботи лікарів – спеціалістів

на час весняного призову  2018 року

 

№ з/п

Назва комісії

Місяць

Дата

Примітка

 

1

Робота лікарів - спеціалістів з медичного огляду призовників

Березень

1,2,5,6,7,8,9,12,13,14,15,16,

19,20,21,22,23,26,27,28,29,30

 

резерв

3,10,17,24,31

 

Квітень

2,3,4,5,6,10,11,12,13,16,17,18,19,20,23,24,25,26,27,30

 

резерв

7,14,21,28

 

Травень

1,2,3,4,7,8,9,10,11,14,15,16,

17,18,21,22,23,24,25,28,29,30,31

 

резерв

5,12,19,26

 

Квітень

2 - 50 чол., 3 - 50 чол., 4 - 50 чол., 6 - 50 чол., 10 - 50 чол., 11 - 50 чол., 13 - 50 чол., 16 -50 чол., 17 - 50 чол., 18 - 50 чол., 20 - 50 чол., 23 – 50 чол.. 24 – 50 чол.,25 – 50 чол., 27 – 50 чол..,

750 чоловік

2

   Призовні

комісії

резерв

5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28

 

Травень

2 - 50 чол., 4 - 50 чол., 7 - 50 чол., 8 - 50 чол., 11 - 50 чол., 14 - 50 чол., 15 - 50 чол., 16 - 50 чол., 18 - 50 чол., 21 - 50 чол., 22 - 50 чол., 23 - 50 чол., 25 - 50 чол., 29 - 50 чол., 30 – 2 чол.

702 чоловіки

резерв

3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31

 

 

 

 

 

 Керівник апарату                                                                               М.М.Год