Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №139/01-04 від 28.02.2018

Про підсумки роботи із зверненнями

громадян в Старосамбірській

райдержадміністрації у другому

півріччі 2017 року

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 16 лютого 2018 року №4/02-30 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Старосамбірській райдержадміністрації у другому півріччі 2017 року»:

  1. Керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та сільським, селищним, міським головам:

1.1. Забезпечити безумовне виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 6 грудня 2010 року №615 «Про заходи щодо виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року  №109/2008».

1.2.   Забезпечити проведення особистого прийому громадян згідно із затвердженими графіками.

1.3. Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян, визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міським головам постійно інформувати населення про графіки особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації і про функціонування в райдержадміністрації гарячої телефонної лінії (21-6-57) та гарячої лінії області «112».
  2. Грозівському сільському голові Поліжаку Ф.К., Княжпільському сільському голові Сивій О.М., начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Цебаку С.І. вжити невідкладних заходів щодо завершення розгляду повторних та неодноразових звернень громадян, що надходять до органів виконавчої влади згідно з аналізом, що додається.
  3. Начальнику відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Следзевич В.Ф. оприлюднювати в засобах масової інформації повідомлення про дату, час, населений пункт, в якому буде проводитись виїзний прийом громадян керівництвом райдержадміністрації за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.
  4. Головному спеціалісту юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ляхович Л.М.:

  5.1. Надавати методичну допомогу головам та секретарям виконавчих комітетів місцевих рад району, керівникам та відповідальним особам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації в роботі із зверненнями громадян.

  5.2. Забезпечити систематичний контроль за проведенням виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Года М.М.

 

Голова                                                                                               О.Е. Бонк

 

 

                                                                                                                              

Аналіз повторних та неодноразових звернень громадян, що надійшли у Старосамбірську райдержадміністрацію за друге     півріччя 2017 року

 

п/п

П.І. по Б. заявника, адреса

Зміст звернення

Код

Дата та № звернення

Результати вирішення

1.

Вархоляк Анна Василівна с.Грозьово

Самовільне будівництво

2.2

15.09.2017р.

№806/03-20

Дано роз’яснення

 

2.

 

 

Бац Ярослав Степанович

с.Княжпіль

Щодо забезпечення інвалідною коляскою

2.2

13.09.2017р.

№793/03-20

Дано роз’яснення

 

 

Примітка: код 2.2- повторні звернення;

                 код 2.3 – дублетне;

                 код 2.4 – неодноразові.