Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №138/01-04 від 27.02.2018

Про виконання  районного бюджету

та бюджету району за 2017 рік

 

       Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії районної державної адміністрації від 16 лютого 2018 року  №2/02-30:

  1. Органам місцевого самоврядування району активізувати  роботу із використання внутрішніх резервів наповнення місцевого бюджету шляхом легалізації виплати заробітної плати та недопущенню виплати зарплати нижче встановленого державою мінімуму, збільшенню бази оподаткування суб’єктів господарювання, в тому числі, за рахунок податків за продаж підакцизних товарів.
  2. Керівникам бюджетних установ у 2018 році:

    2.1. Здійснювати фінансування, у першу чергу, видатків за захищеними статтями та вжити додаткових заходів щодо забезпечення, в повному обсязі, проведення видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, комунальних послуг та енергоносіїв, придбання продуктів харчування, медикаментів та не допускати кредиторської заборгованості із зазначених видатків.

        2.2. Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати. 

  2.3. Вводити додаткові штатні одиниці у бюджетних установах у відповідності до визначеного фонду оплати праці, доведеного у бюджетних призначеннях на оплату праці, тільки за розпорядженням голови райдержадміністрації.

  1. Головам місцевих рад рекомендувати:

     3.1. Забезпечити виконання планових показників надходжень до місцевих бюджетів у 2018 році.

    3.2. При невиконанні місцевих бюджетів призупинити виплати доплат, премій, надбавок стимулюючого характеру.

        3.3. При уточненні дохідної частини фінансово спроможних місцевих бюджетів за підсумками кварталу 2018 року передбачати кошти у вигляді іншої субвенції районному бюджету на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я, культури та освіти району.      

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                 О.Е. Бонк