Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №21/01-10 від 27.02.2018

Про організацію поїздки делегації від

Старосамбірського району до с. Млини

Перемишльського повіту Республіки

Польща

 

                                                                    Багряк Н.А.

  1. Підготувати список учасників делегації від Старосамбірського району у заходах, які відбудуться 4 березня 2018 року в с. Млини Перемишльського району Республіка Польща (перелік навчальних закладів додається).

                                                               Термін: до 01.03.2018

 

                                                               Юрчику П.Я.

  1. Підготувати список п’яти учасників делегації у заходах, які відбудуться 4 березня 2018 року в с. Млини Перемишльського повіту Республіка Польща.

                                                                Термін: до 01.03.2018

                                                 

                                                               Бегею І.П.

  1. Оприлюднити на офіційному веб - сайті Старосамбірської районної державної адміністрації та місцевому радіомовленні «Голос Прикарпаття» інформацію про проведення 4 березня 2018 року заходів в с. Млини Перемишльського повіту Республіка Польща.

                                                                Термін: до 27.02.2018

 

                                                                       Следзевич В.Ф.

  1. Довести до відома сільські, селищні, міські ради про проведення 4 березня 2018 року заходів в с. Млини Перемишльського повіту Республіка Польща

                                                             Термін: до 01.03.2018

 

 

                                                                                                             Орест Бонк

 

                                                                

                                                                     

                                                                           Додаток

                                                                           до доручення голови                                

                                                                            райдержадміністрації  

                                                                           27 лютого 2018 року №21/01-10

 

Перелік навчальних закладів

 

  1. Стрілківська ЗСШ І-ІІІ ст. – 2 учасники
  2. Стрілківська школа – інтернат І-ІІІ ст. – 2 учасники
  3. Головецька ЗСШ І-ІІІ ст. - 1 учасник
  4. Старосолянська ЗСШ І-ІІІ ст. – 1 учасник
  5. Добромильська ЗСШ І-ІІІ ст. – 2 учасники
  6. Стар’явська ЗСШ І-ІІІ ст. – 1 учасник
  7. Топільницька ЗСШ І-ІІ ст. – 1 учасник
  8. Торчиновицька ЗСШ І-ІІ ст. – 1 учасник
  9. Коблянська ЗСШ І-ІІ ст. – 1 учасник
  10. Волянська ЗСШ І- ІІ ст. – 1 учасник
  11. Хирівська ЗСШ І-ІІІ ст. – 2 учасники
  12. Хирівська школа – інтернат – 2 учасники
  13. Великосушицька ЗСШ І- ІІ ст. – 1 учасник
  14. Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника – 1 учасник
  15. Старосамбірська ЗСШ І-ІІІ ст. №2 - 1 учасник

 Керівник апарату                                                                 М.М.Год